2737
2734
عنوان

توروخدا بگین چیکار کنم چاق شم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 136 پست

این کاری که میگم رو حتما انجام بده من خودم لاِر بودم انجام دادم الان ۱۵کیلو به مرور زمان چاق شدم.

شربت اشتها اور باریج بخور.

و هر روز صبح موقع صبحانه شب موقع خواب یه لیوان شیر داغ یه قاشق عسل و یک قاشق پودر سنجد قاتی کن بخور با لذت بخور بعد چند ماه نتیجه شو بببن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم اون حالتی ک میگی صورتتون داره خیلی عالیه یعنی بیظیره  چون خیلیا عمل زیبایی و ... میکنن ک ...

مرسی عزیزم.لطف داری..اره اتفاقا مامانم میگفت برو ژل بزن من مخالف بودم..دیگه ی روز رفتم مشاوره ب اصرار ..دکتر هم همین حرف شمارو زد ..گفت صورتش اتفاقا خیلی زیباست..من دست نمیزنم.همه میان اینجا عمل میکنن ک این شکلی زاویه دار باشه..منم ک خوشحال شدم اومدم بیرون مامانمم پشیمون شد مثل اینکه😅

تازه گفت اگر ژل بزنی بعد ی مدت جمع میشه میره پایین سمت فک و بد میشه..چربی هم گ بعد ی مدت اب میشه..

گفتم خداروشکر دکتر هم گفت دیگه و منم صورتمو دیگه کاری نمیکنم😄چون از اینکارا و عملا خیلی بدم میاد

منم شنیده بودم ولی تو یک کانال لاغری گذاشتن جواب گرفتم. سیب زمینی سرخ کردش چاق میکنه ولی آبپزش بدمزس ...

اره سرخ کردش هم چاق میکنه..چ جالب..نشنیده بودم رژیم سیب زمینیو☺👌🏻الانم ک لاغر شدین باز میخوری؟یا مثلاا دیگه گذاشتی کنار؟

2728
مرسی عزیزم.لطف داری..اره اتفاقا مامانم میگفت برو ژل بزن من مخالف بودم..دیگه ی روز رفتم مشاوره ب اصرا ...

تزریق ژل و چربی خیلی اشتباهه چون بعد از چند ماه ک تاثیرش از دست بره پوست کش پیدا میکنه و چروک میشه و لک میکشه خوشحالم ک ب این نتیجه رسیدی موفق باشی 

ساکن‌:پائـیز🔮  ڪوچہ:مهــر🍁  پلاڪـ5ــ📬
تزریق ژل و چربی خیلی اشتباهه چون بعد از چند ماه ک تاثیرش از دست بره پوست کش پیدا میکنه و چروک میشه و ...

اخ ببخشید ..من الان متوجه شدم شما کاربر مرد هستین😑

عذر میخام🙏🏻

بله اشتباه اینکارا کلا ..عوارضشون در اینده مشخص میشه..

ممنونم از راهنماییاتون.موفق باشین

اره سرخ کردش هم چاق میکنه..چ جالب..نشنیده بودم رژیم سیب زمینیو☺👌🏻الانم ک لاغر شدین باز میخوری؟یا م ...

چون میخوام وزنم ثابت بمونه رعایت میکنم کلا هفته ای  سه وعده همین سیب زمینی آبپز رو میخورم عزیزم

#چیستان: آن چیست که سبز است درآسمان و زمین و دریا هست . در سیل و زلزله هست و قلدرهای جهان از آن میترسند؟ ✌️
اره گلم بگو

عزیزم من ۴۸ کیلو بودم با قد ۱۷۰ نزدیک ۵ ساله ورزش می کنم و تغذیه مو اصولی کردم

من خیلی لاغر بودم اگه میخوای چاق بشی حتماً باید تعداد وعده های غذایی تو ببری بالا مثلاً صبحانه بخور میخوری تا ناهار یه وعده دیگه بخور مثلاً سیب زمینی آبپز یا شیرکامائو کیک 

هر مقدار که کالری بدنت نیازه باید بیشتر از اون دریافت کنی من نمیدونم قد و وزن چند ولی توی روز باید ۷ وعده غذا بخوری غذاهای پرحجم کربوهیدرات مثل برنج و تن ماهی ماکارونی

مغزیجات

روزی ۸ لیوان آب بخور

جوانه گندم و ماست ۱۰ دقیقه بعد از ناهار معجزه می کنه باعث پر شدن صورت و بدن میشه

همیشه خرما خامه شیر کربوهیدرات تو برنامه غذایی جابده از کالری شمار می تونی استفاده کنی ام بی آی بدن چنده میتونیم محاسبه کنیم و ببینیم چقدر کالری نیاز بدنته بیشتر از اون دریافت کنی 

😈
2740
کالری شماری چیه؟من 68دوست دارم 75بشم

شما یه اپ کالری شمار مث مانکن یا کرفس نصب کن هر چی میخوری رو بزن اگه ترازو آشپزخونه داری به گرم بزن اگه نه میتونی قاشقی یا لیوانی حساب کنی اگه بتونی روزی ۱۰۰۰ کالری بیشتر از کالری پایت بزنی ماهی ۴ کیلو اضافه میکنی

شما کالری پایت تقریبا ۲۰۰۰ تا هست باید روزی ۳۰۰۰ کالری مصرف کنی تا وزنت بیاد بالا

ممنونم 🙏🏻 من خودم مدل صورتمو دوست دارم.اما مامانم میگه یکم چاق بشه..گونه دارم اما زیر گونه هام مث ...

شما چرا روغن خراطین استفاده نمی‌کنید اگه اصلش گیرتون بیاد واسه پرشدن صورت عالیه 

شما چرا روغن خراطین استفاده نمی‌کنید اگه اصلش گیرتون بیاد واسه پرشدن صورت عالیه 

یه بار استفاده کردم..فایده نداشت..البته مرتب هم نزدم..ولی یکمم ک چاق میشه دوباره برمیگرده حالت اول اگه مثلا ی روز استرس داشته باشم یا کم بخوابم و ناراحت باشم..سریع فقط صورتم لاغر میشه🤦🏻‍♀️

یه بار استفاده کردم..فایده نداشت..البته مرتب هم نزدم..ولی یکمم ک چاق میشه دوباره برمیگرده حالت اول ا ...

شاید اصل نبوده آخه دوستم استفاده کرد خیلی راضی بود البته اینم بگم اون مرتب استفاده می‌کرد بعدم که خوب شد یدفعه قطعش نکرد کم کم قطع کرد که تاثیرش بمونه

شاید اصل نبوده آخه دوستم استفاده کرد خیلی راضی بود البته اینم بگم اون مرتب استفاده می‌کرد بعدم که خو ...

حالا این دفعه اگه خواستم بگیرم باید بگردم یه دونه اصلشو پیدا کنم ولی مرتب بزنم ایشالا ک جواب بده..ممنونم عزیزم از راهنماییت🙏🏻

2706