2752
2739
عنوان

توروخدا بگین چیکار کنم چاق شم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1037 بازدید | 136 پست

من خودم با کمک بچه ها تو تاپیک ماه پیشونی و دوستان بااراده. تو یه هفته دو کیلو اضافه کردم🤩

تا یه جایی باهات راه میام🚶‍♀️از یه جایی به بعد از روت ردمیشم 😏😜🤣🤣💃..... اسم کاربریم هم فقط خدام هست... نه فقط خودم😜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والله نه زیاد چون هدفم جاقیع تحمل میکنم😁 امشب مهمون داشتم بهم گفتن وای جقدر لاغر شدی مجبورم بخورم چ ...

من آخه همه چی خوردم وچاق نشدم.... دیگه نا امیدم😔💔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
2731
من خودم با کمک بچه ها تو تاپیک ماه پیشونی و دوستان بااراده. تو یه هفته دو کیلو اضافه کردم🤩

ممنون عزیزم. سیو کردم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره نرمال بود😭😭😭 همه چی میخورم. همه چی.  همه لباس هام تو تنم زار میزنه از بس لاغرم💔😭

منم لباسام هی تو تنم جررررر میخوره

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 
بنظرم ب این لاغری ک داری خداروشکر کن بخدا الان ارزوی هرکسی لاغریه امیدوارم خودت زودتر متوجه شی این خ ...

لاغرنیستم،پرم،صورتم همه میگن تپله بنظرخودم چونم لاغره میخوام چاقترشه،مرسی بابت راهنماییت

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
سیب زمینی اب پز زیاد بخور..شام زیاد بخور..کلاا فقط بخور هر چقد میتونی🙂😂

من رژیم لاغری سیب زمینی آبپز گرفتم ده کیلو کم کردم

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹

نه بابا🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

فکر کردم چاق میکنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عع..چ جالب..

نه من فقط شنیدم سیب زمینی کلا چاق میکنه چون نشاسته اش زیاده..حتی میگفتن یه سریا صب ها ناشتا بخوری خیلی تاثیرش بیشتره

من خودم تو این تاپیک هر شب میرم.. کالری تو میگی اینجا انگار ذوق داری فقط بخوری و بیای اینجا کالری تو ...

♥️♥️♥️♥️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم 🙏🏻 من خودم مدل صورتمو دوست دارم.اما مامانم میگه یکم چاق بشه..گونه دارم اما زیر گونه هام مث ...

بنظرم اون حالتی ک میگی صورتتون داره خیلی عالیه یعنی بیظیره  چون خیلیا عمل زیبایی و ... میکنن ک این حالت رو داشته باشه صورتشون، اگه ب من باشه ک همینجوری بمون بهتره زیبایی خدادادی رو با هیچ چیز نمیشه مقایسه کرد 

ساکن‌:پائـیز🔮  ڪوچہ:مهــر🍁  پلاڪـ5ــ📬
عع..چ جالب.. نه من فقط شنیدم سیب زمینی کلا چاق میکنه چون نشاسته اش زیاده..حتی میگفتن یه سریا صب ها ...

منم شنیده بودم ولی تو یک کانال لاغری گذاشتن جواب گرفتم. سیب زمینی سرخ کردش چاق میکنه ولی آبپزش بدمزست کم میخوری

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹