2752
2734
عنوان

توروخدا بگین چیکار کنم چاق شم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 136 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خوش شانسی دیگه منم قبل ازدواجم اصلا چاق نبودم وزنم ثابت بود تاعروسی کردیم روندچاقی شروع شد 😂😖

عزیزم. چی بگم آخه با قد 170... 50 کیلو خیییلی کمه. خیلی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
2731
منم خیلی لاغرم حالا شیرهم میدم جوانه گندم با شیرخشک قاطی کن بخور من دوکیلو اضافه کرذم من شبا که بخاط ...

بد مزه نیست🤷‍♀️🤦‍♀️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله عزیزم.بازم راهنماییای دوستان رو بخون شاید بتونه کمکت کنه😍😘🙏🏻

حتما گلم. ممنون وقت گذاشتی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2564202/چالشبیا تو این تاپیک بهت کمک میکنن-چاق-شدن-2ماه-پیشونی-و-دوستان-با-اراده?postId=215787899

تا یه جایی باهات راه میام🚶‍♀️از یه جایی به بعد از روت ردمیشم 😏😜🤣🤣💃..... اسم کاربریم هم فقط خدام هست... نه فقط خودم😜
عزیزم. چی بگم آخه با قد 170... 50 کیلو خیییلی کمه. خیلی

من قدم ۱۶۸ نقریبا ۷۵ کیلو بودم البته چندوقت پیش الان میدونم بیشترم  کلا باسن ورانم چاق میشه ازخودم بدم میاد دیگه شما هم۱۰ کیلو دیگه چاق شی عالیه 

واسه چاقی صورت استفاده میشه تاثیرشم توی چند روز نشون میده 

ممنونم 🙏🏻

من خودم مدل صورتمو دوست دارم.اما مامانم میگه یکم چاق بشه..گونه دارم اما زیر گونه هام مثه حالتی ک رژگونه میزنن خط میفته اونجوریه..بعضی وقتا ک ناراحت اینا باشم ک خیلیی لاغر میشه صورتم..دنبال کرم چاقی صورت بودم پیدا نکردم چیزی ک خوب باشه..حالا این رو استفاده کنم ببینم چجوریه🙏🏻

من خودم تو این تاپیک هر شب میرم.. کالری تو میگی اینجا انگار ذوق داری فقط بخوری و بیای اینجا کالری تو ثبت کنی

تا یه جایی باهات راه میام🚶‍♀️از یه جایی به بعد از روت ردمیشم 😏😜🤣🤣💃..... اسم کاربریم هم فقط خدام هست... نه فقط خودم😜
سیپروهپتادین؟فقط صورت؟نمیخوام خودم چاق شم

بنظرم ب این لاغری ک داری خداروشکر کن بخدا الان ارزوی هرکسی لاغریه امیدوارم خودت زودتر متوجه شی این خودش نعمته چون ادمای زیادی هستن هزینه های خیلی زیادی میکنن ک خیلی لاغر شن و یا نتیجه نگرفتن یا بیمار شدن و...

ساکن‌:پائـیز🔮  ڪوچہ:مهــر🍁  پلاڪـ5ــ📬
منم اینجوری بودم. رفتم دکتر خودش بیست تا قرص پروتئین( فقط نباید قلابی باشه، قلابیش زیاده) داد. خوردم ...

بع منم دکتر سپروهپتادین داده من شیرمیدم البته دکتر پسرم بهم نوشته ولی میترسم استفاده کنم میکم واسه پسرم خدایی نکرده ضرر داشتع باشه

من قدم ۱۶۸ نقریبا ۷۵ کیلو بودم البته چندوقت پیش الان میدونم بیشترم  کلا باسن ورانم چاق میشه ازخ ...

انشالله.... بخدا همه تلاشم و میکنم. ولی وقتی هیچی نمیشه واقعا نا امید میشم.بخدا یه گرم هم اضافه نمیشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706