2752
2734
عنوان

توروخدا بگین چیکار کنم چاق شم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 136 پست
ولی بنظر منم حرف دوستمونو گوش بده کالری شماری کن بهتره قرص هزار جور عوارض داره 

چشم حتما. ولی میدونم زیاد میخورم

شب ها دو وعده شام میخورم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه چاقی صورت خیلی راه ها هست مثلا اگه بخوای زود نتیجه بگیری مثلا بیشتر واسه مهمونی و عروسیایی ک مث ...

سیپروهپتادین؟فقط صورت؟نمیخوام خودم چاق شم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2731
نه واقعیتش میترسم😔 اصلا موندم. همش دارم میخورم ها. ولی خدا نمیخواد که من چاق شم😢

🥺🥺❤

من تو اطرافیان زیاد دیدم خوردن پودر چاقی..ولی بدیش اینه موقته..پف میکنی تپل میشی اما نخوری باز لاغر میشی..

من خودمم از این چیزا دوس ندارم ..ولی بقیرو دیدم میخورم.

تو بگو من چجوری لاغرر شم من راهکارم خوردنه بتور تا توانی برنج زیاد بخور

اگه ببینی منو.... مث خرس میخورم ولی مث مارمولک لاغرم😄

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ارده و سبزیجات فیبردار با روغن زیتون و آجیل و خشکبار و مغزیجات بخور 

تخم مرغ و شیر و عسل هم تو وعده هات باشه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

فقط کالری شماری کن از اون چیزی که در روز میخوری 1000کالری ب شتر بخور.. منم الان دارم همینکارو میکنم

تا یه جایی باهات راه میام🚶‍♀️از یه جایی به بعد از روت ردمیشم 😏😜🤣🤣💃..... اسم کاربریم هم فقط خدام هست... نه فقط خودم😜
منم اینجوری بودم. رفتم دکتر خودش بیست تا قرص پروتئین( فقط نباید قلابی باشه، قلابیش زیاده) داد. خوردم ...

ولی راه حل منم امتحان کن بخدا عین خودت بودم. قد ۱۶۵ وزن ۴۵/ الان شدم نزدیک هفتاد باید کم کنم.

اره نرمال بود😭😭😭 همه چی میخورم. همه چی.  همه لباس هام تو تنم زار میزنه از بس لاغرم💔😭

منم خیلی لاغرم حالا شیرهم میدم جوانه گندم با شیرخشک قاطی کن بخور من دوکیلو اضافه کرذم من شبا که بخاطر پسرم بیدار مینونم ی نون رو کامل لقمه میگیرم میخورم

🥺🥺❤ من تو اطرافیان زیاد دیدم خوردن پودر چاقی..ولی بدیش اینه موقته..پف میکنی تپل میشی اما نخوری با ...

دعا کن برام یه 10 کیلو چاق شم💔💔💔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40