2733
2734
عنوان

بنظرتون این پسره یا دختر؟؟

351 بازدید | 16 پست

تعداد رای : 9
نظرسنجی
پسر
6
66%
دختر
3
33%
شب های قدر  امام علی رو واسطه کردم و از خدا خواستمت 🥰 خدا هم به حرمت امام علی ، عید غدیر تورو توو دلم گذاشت😍😍

دختر 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
فکر کردم عکس خواننده های گروه بی تی اسه. 

نمیشناسم😂

شب های قدر  امام علی رو واسطه کردم و از خدا خواستمت 🥰 خدا هم به حرمت امام علی ، عید غدیر تورو توو دلم گذاشت😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر 

من انومالی رفتم بهم گفت دختر امروز رفتم سونو انقباضات رحمی داشتم گفت پسر اینم نشون داد گفت ببین

ولی خودمم میگم این اشتباه میکنه!

2742
پسر شدبچت؟؟؟😃😃 یعنی همه اون تست های و نظریه رمزی درست بود پس؟؟؟؟ 

نمیدونم والا خودم میگم این سونو اشتباه کرده چون من انومالی پیش فوق تخصص پریناتولوژیست رفتم میگم محاله اشتباه کنه

وایمیستم ماه دیگه سه بعدی میرم ببینم اون چی میگه

نمیدونم والا خودم میگم این سونو اشتباه کرده چون من انومالی پیش فوق تخصص پریناتولوژیست رفتم میگم محال ...

این عکس جدید رو ببر نشون اون دختره فوق تخصص بده ببین چی میگه

فر گیس یعنی گیس فر  
این عکس جدید رو ببر نشون اون دختره فوق تخصص بده ببین چی میگه

راستش میخواستم به یه ماما نشون بدم روم نشد🤦‍♀️

گفتم ۴هفته دیگه صبر کنم بعد برم سه بعدی

2740
سلام استارتر هستی ؟ ی سوال دارم 

سلام بپرس عزیزم

شما نی نیت آخر پسر بود یا دختر؟؟ کاش میومدین میگفتین😕

دختر شد عزیزم

2706