2733
2739
عنوان

لو رفتن خیانت

324 بازدید | 13 پست

فرض کنید شخصی تو زندگیش به شریک 

زندگیش خیانت کرده چه خانوم چه آقا 

و یکبار خیانت کرده و دیگه تکرار نکرده 

یا چند باری بوده ولی تکرار نکرده 

چقدر احتمال داره بعدا کارش لو بره ؟

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هیچ وقت ماه پشت ابر نمیمونه

از چه نظر میگی لو میره چطور مثلا 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
انشاالله توبه واقعی کرده و خدا ستارالعیوب هستش

خب نمیشه که این حق الناس هستش 

2740
بله میتونن برای همسرشون جبران کنن مثلا کار خوب انجام بدن به نیابت از همسر بهش محبت کنن و...

خب شاید به قدری اون زن یا آقا دلش از این کار بشکنه 

و اگه بدونه هیچوقت نمونه ...

خب شاید به قدری اون زن یا آقا دلش از این کار بشکنه  و اگه بدونه هیچوقت نمونه ...

بله ممکنه چون واقعا کاردرستی نیست

ولی شما

به این بسنده کن که خدا دوس نداره ابروی مومن بریزه

و توکل به خدا

از خدا بخواهید هم در این دنیا و هم جهان اخرت این مثل یه راز بمونه بینتون

و همیشه استغفار کنید

اللهم عجل لولیک الفرج 💚💚💚
بله ممکنه چون واقعا کاردرستی نیست ولی شما به این بسنده کن که خدا دوس نداره ابروی مومن بریزه و توک ...

هنوز خیانت نکرده ..

ولی حس میکنم داره می‌کنه