2733
2739

یعنی که اقدام کن ایشالله مامان میشی 

من به خدایم ایمان دارم می دانم به همین زودی چشم دلم روشن میشود❤❤❤خدایا ممنونم 😘😘😘خدایا فندوقمو سالم به دستم برسون😍😍😍اخدایا هرکسی چشم انتظار انشالله به همین زودی دامنش سبز بشه🥰🥰🥰هرکسی هم بچه داره خودت نگهدارشون باش💋💋💋

فولیکول عالیه سازش 

فولیکول چیزی هست که تخمک ازاد میکنه 

من به خدایم ایمان دارم می دانم به همین زودی چشم دلم روشن میشود❤❤❤خدایا ممنونم 😘😘😘خدایا فندوقمو سالم به دستم برسون😍😍😍اخدایا هرکسی چشم انتظار انشالله به همین زودی دامنش سبز بشه🥰🥰🥰هرکسی هم بچه داره خودت نگهدارشون باش💋💋💋
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
واقعا؟خیلی ممنونم عزیزم

اره عزیزم ایشالله مامان بشی😘

2738
🤤🤤🤤🤤یه سوال؟ بعدازدوسال فولیکول17بود یاهمون ماهای اول؟

قبلش سونو ندادم ك سايزشو بدونم

اما ماهي ك باردار شدم بدون مصرف دارويي ١٧ بود خداروشكرم تبديل شد ب جنين

حس خوب مادرشدنو از صميم قلب براي همه ي منتظرا آرزو ميكنم❤️ براي سلامتي تو دليم لطفا دعا كنين😘
قبلش سونو ندادم ك سايزشو بدونم اما ماهي ك باردار شدم بدون مصرف دارويي ١٧ بود خداروشكرم تبديل شد ب ج ...

خداروشکر.منم بدون مصرف دارویی همین بودسایزش

عضو گروه رز قرمز تاپیک لاغری 1400❤❤❤❤وزن اولیه80🌹🌹🌹وزن هدف60