2737
2739

یعنی که اقدام کن ایشالله مامان میشی 

من به خدایم ایمان دارم می دانم به همین زودی چشم دلم روشن میشود❤❤❤خدایا ممنونم 😘😘😘خدایا فندوقمو سالم به دستم برسون😍😍😍اخدایا هرکسی چشم انتظار انشالله به همین زودی دامنش سبز بشه🥰🥰🥰هرکسی هم بچه داره خودت نگهدارشون باش💋💋💋

فولیکول عالیه سازش 

فولیکول چیزی هست که تخمک ازاد میکنه 

من به خدایم ایمان دارم می دانم به همین زودی چشم دلم روشن میشود❤❤❤خدایا ممنونم 😘😘😘خدایا فندوقمو سالم به دستم برسون😍😍😍اخدایا هرکسی چشم انتظار انشالله به همین زودی دامنش سبز بشه🥰🥰🥰هرکسی هم بچه داره خودت نگهدارشون باش💋💋💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا؟خیلی ممنونم عزیزم

اره عزیزم ایشالله مامان بشی😘

2740
🤤🤤🤤🤤یه سوال؟ بعدازدوسال فولیکول17بود یاهمون ماهای اول؟

قبلش سونو ندادم ك سايزشو بدونم

اما ماهي ك باردار شدم بدون مصرف دارويي ١٧ بود خداروشكرم تبديل شد ب جنين

حس خوب مادرشدنو از صميم قلب براي همه ي منتظرا آرزو ميكنم❤️ براي سلامتي تو دليم لطفا دعا كنين😘
قبلش سونو ندادم ك سايزشو بدونم اما ماهي ك باردار شدم بدون مصرف دارويي ١٧ بود خداروشكرم تبديل شد ب ج ...

خداروشکر.منم بدون مصرف دارویی همین بودسایزش

عضو گروه رز قرمز تاپیک لاغری 1400❤❤❤❤وزن اولیه80🌹🌹🌹وزن هدف60