2737
2734
عنوان

کیا شوهرشون قبلا یکی از دخترای فامیلشو میخواسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2642 بازدید | 37 پست
منم خیلی آزار میده . مال من خیلی شدیده .میدونی بعد از ازدواج فهمیدم شوهرم برای دختره آرایشگاه زده بو ...

ای وای بمیرم برا دلت

بینوشوهر منو طرف هیچ رابطه ای نبوده فقط شنیده بودم ب چند نفر گفته بود ک میخوادش الانم طرف شوهر داره ولی تو مهمونی حس میکنم رفتاراش یجوری میشه تو فکره منو نمیبینه هی میخواد خودنمایی کنه ازین چیزا

ومن درمیان تمام نداشته هایم خدا❤رادارم🌻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من.دخترخالش و دختر عموش.بعدازاینکه ازدواج کردیم شوهرم گفت خودم الان میگم که بعدا مشکلی بوجود نیاد شوهرم دخترخالشو ميخواست خواستگاري کرده بود خانواده اش گفته بودن نه اول خواهرش ازدواج کنه بعد کوچیکه.شما صبر کنید که اومد خواستگاري من.اما دخترعمو شوهرمو ميخواست.هردو یجوری شبیه به دشمن منو نگاه میکردن اما من اهمیتی نمی‌دادم.

❤ 
2742
ای وای بمیرم برا دلت بینوشوهر منو طرف هیچ رابطه ای نبوده فقط شنیده بودم ب چند نفر گفته بود ک میخواد ...

خدا نکنه عزیزم 

نگران نباش مردا همه کمبود دارن تو جمع ولی مطمئن باش پای عمل برسه یه تار موی زن خودشون وبا کسی عوض نمیکنن حتی شوهر من 

حالا جالبه من پسر خالم عاشقم بود در حد جنون ولی من ازش چندشم میشد برای من خودش و به زمین و زمان کوبید ولی من ردش کردم اونم زن گرفت حالا زنش از من‌متنفره 😅 فک میکنه منم عاشق شوهرش بودم در صورتی که من از بچگی کتک میزدمش تو بازیا راش نمیدادم .زن اون بنده خدام با من درگیره .هر کس به طریقی...

2740