2733
2739

الان وقتی تو جمع فامیلی اون طرف باشه شوهرتونم باشه عکس العمل شوهرتون و شما چجوریه بنظرتون هنوزم بهش حس داره شوهرتون؟؟و اینکه طرف مجرده یا ازدواج کرده

ومن درمیان تمام نداشته هایم خدا❤رادارم🌻

من یکی از دخترای فامیل قبلا شوهرمو میخواسته

خیلی فضوله و نخ میده

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من✋ 

با اون طرف رفت و امد نداریم 

چون همسرم زودتر ازدواج کرد 

و دوست همسرم با اینک در تمام جریانات دوستی ایشون با اون دخترخانوم بود بعد ازدواج ما با اون خانوم ازدواج کرد 

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  

من 

نه اصلا دیگه  ادم حسابش نمیکنه 😂😂خاستگاری شونم  سنتی  بوده

ایشون  الان  همسر یکی از اقوام دیگه هست

شوهرشم با شوهرش خیلی  خوبه

منم  با خانوم  خیلی خوبم   مشکلی نداریم  با هم

در صورتی که هر ۴نفرمون  این موضوع رو  میدونیم

یک  خاستگاری بوده  برا سال ها پیش  

تموم شد رفت

.....دو فرزند ۴ساله    ۸ماهه

شوهر من با دختر عمه اش پنهانی دوست بوده عمه اش می‌فهمه ودخترش روشوهر میده با اینکه دختره محجبه است و رفتارشون عادیه من خودم اوایل ازدواج حدس زدم قبلا بین این دوتا چیزی بوده ازشوهرم پرسیدم اونم انکارنکرد

2738

یکی از دخترای فامیل واسه شوهرم نامه عاشقانه نوشته بوده ولی شوهرم جواب نداده و اومده منو گرفته با این وجود هیچ وقت نمیزارم با هم رو در رو شن البته که وقتی شوهرم اومد از من خاستگاری کرد این خودش خود به خود با من قهر کرد به همین دلیل خدا رو شکر هم دیگه رو نمیبینیم

من حس‌میکنم با با دخترعموش قبلا اکی بودن

یا دوست بودن

نمیدونم حسم‌میگه

با اینکه دختر عموش شوهر کرده بود زمانی ک من با همسرم اشنا شدم

اما خیلی صمیمی بودن

اما الان قهرن

با من ک ازدواج کرد دختر عموعه با من بد بود همسرمم دیگه تحویلش نمیگیره

بزور حتی سلام میکنه بهش

تو بخند تا ديگران كور شوند از حالت!

مادر شوهرم خيلي دوس داشته دختر خواهر شوهرش رو واسه همسر من بگيره

ولي همسرم خيلي سنش كم بوده و هم سن بودن اونو نميخواسته

الان هم كه خودش جلو چشم من به مادرش ميگه چقدر بدسليقه بودي مامان

ببين من سليقه م خيلي بهتره😀

واقعا هم اون چون زايمان كرده و چاقه كلا سنش خيلي بالا ميزنه

برا من هيچ اهميتي نداره 

انتقاد سازنده تون رو براي خودتون نگه داريد😉فقط خانم هاي بالاي ٣٠سال استثنا هستن😅

مال من بیشتر اونا میخواستن ، الان هردو طرف معمولی هستن 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706