2733
2734
عنوان

عکس عشقم😍در حال خوردن و کثیف کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 117 پست
چققد ب پیامش خندیدم . گفته میخوایم به مشکلات مردم راه حل بدیم. 

والا . انگار خط تلفن اورژانس یا اتش نشانی مشغول شده . خوب دیدی چیه دیگه رد شو برو بعدی مشکل کسی دیگه رو حل کن عزیزم .  

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون... آخه تو ذوق میزنن چی از بچه برای مادر شیرین تره😊

هیچی😍😍😍

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
2742
گوگولی😁

مثل شبکه چهار 😝😝

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
اسی خودت گذاشتیش رو مبل ازش عکس بگیری احساس کردم خونت بهم ریختس خواستی معلوم نباشه

خونه که بهم ریختس ولی نه خودش رفته روی مبل زوم کردم چون شلوار پاش نبود 😁

می تونی پارچه پهن کنی زیرش . ولی اینجوری خوردن بهش کیف میده.گوشت میشه تنش 

پارچه روی زمین پهنه براش ولی دوس داره راه بره بخوره دیدم روی مبل ساکت نشسته و میخوره گفتم دوتا عکس ازش بگیرم تا باز راه نیفتاده😂

خونه که بهم ریختس ولی نه خودش رفته روی مبل زوم کردم چون شلوار پاش نبود 😁

اهوم فهمیدم . چون خودمم سه تا بچه دارم اکثرا بهم ریختس . تا عکس گل دخترتو دیدم اینجور از نزدیک فرستادینش که دیوارا مشخص هس فهمیدم😂😂😂

2740
نشی😘 بشین کنارش یادش بده

خیلی سعی کردم 

در میره دوس داره بازی کنه با وسایل و راه بره و غذاشو بخوره 

حالا داره چی میخوره؟

ساندویچ پنیر

پارچه روی زمین پهنه براش ولی دوس داره راه بره بخوره دیدم روی مبل ساکت نشسته و میخوره گفتم دوتا عکس ا ...

اره دیگه . نوش جونش. خدا حفظش کنه   

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
گلم اینجا تاپیک میزنن مشکلاشون ملت جواب بدن نه این که شما با یک تاپیک اینطوری ملت معطل کنی که غذا خو ...

منم واقعا نمیدونم جواب شمارو چی بدم 🤷🏻‍♀️

ببخشید اگه با تاپیکم بهتون بر خورد😐و از مشکلات بقیه جا موندید 

ولی زندگی همش مشکل نیست بعضی چیزای کوچیک کلی انرژی و آرامش میده بهمون و باعث حل شدن خیلی از مشکلامون میشه 

گلم اینجا تاپیک میزنن مشکلاشون ملت جواب بدن نه این که شما با یک تاپیک اینطوری ملت معطل کنی که غذا خو ...

مگه اینجا  کاربرا مشاورن

بعد هم عنوان مشخصه نیا 

در حالی که هنوز توی تاپیکی که میگی مورد علاقت نیست حضور داری

...
شما هم بیکاری که اینجایی اگر مشکلی داری از اسم تاپیک که فهمیدی عکس خوردن پسر ایشون بود پس نباید میو ...

فدات

بچم دختره 🤣🤣🤣🤣🤣

واستا عکس خوب میذارم ازش قبل کوتاه کردن موهاش 🤣🤣🤣

رفته بودم واسش کلاه بگیرم فروشنده همش کلاهای پسرونه نشون میداد🤣🤣🤣بهش میگم حداقل گوشواره هاشو هم نمیبینی🤣🤣🤣

عزیزم خدا با ناز پدر و مادرش بزرگش کنه  دوشب پیش خواب دیدم سه قلو دارم هنوزم یادم میو ...

الهی آمین خیلی از دعات انرژی خوب گرفتم🥰

حالا سه قلو میخوای یا نه😂

اگه میخوای ماه بعد سه قلوهات بیان اگه نمیخوای بازم بیان خیلی شیرینن 😍😍😍

2706