2733
2734
عنوان

عکس عشقم😍در حال خوردن و کثیف کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1385 بازدید | 117 پست
🤣🤣تو فقط قاطی نکن که با خاک یکسان میکنی🤣🤣🤣😝😝😝😝

جدی ؟ پس سابقم خرابه 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی ؟ پس سابقم خرابه

نه بابا همینجوری گفتم از پی امای الانت🤣🤣😁😁

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
2728
چه بانمکه😍😍

🥰🥰🥰

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
عزیزمی .   ماچ به کلت

فدا مدا 

2738
الهی آمین خیلی از دعات انرژی خوب گرفتم🥰 حالا سه قلو میخوای یا نه😂 اگه میخوای ماه بعد سه قلوها ...

نههههه خیلی سخته سه قلو این می‌خوابه اون بیدار میشه این گشنشه اون تشنه اس اون یکیم خودشو خراب کرده خیلی سخته

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
نههههه خیلی سخته سه قلو این می‌خوابه اون بیدار میشه این گشنشه اون تشنه اس اون یکیم خودشو خراب کرده خ ...

🤣🤣🤣🤣اخ گفتی توی یه دونش من موندم چ برسه به سه تا 

حق داری والا

ولی دعای من میگیره😝😝😝😝

🤣🤣🤣🤣اخ گفتی توی یه دونش من موندم چ برسه به سه تا  حق داری والا ولی دعای من میگیره😝😝😝😝

نه جان خودت از این دعاها برامن نکن یکیش کافیه 

البته فعلا نباید بچه بیارم 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶