2752
2734
عنوان

عکس عشقم😍در حال خوردن و کثیف کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 117 پست
عزیزم🥰

❤❤

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
خخخخخخ 😂😂 تو هم کنجکاوشدی ببینی کی هس

😂😂🤣🤣باللخره به یه بهونه کشیدمتون توی تاپیکم 

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم اینجا تاپیک میزنن مشکلاشون ملت جواب بدن نه این که شما با یک تاپیک اینطوری ملت معطل کنی که غذا خو ...

خدا خیرت بده چقد خندیدم پسرمو بیدار کردم .حالا مشکل چن نفر رو حل کردی یعنی انقد سرت شلوغه که نمیتونی یه تاپیک. اینطوری بیای

گلم اینجا تاپیک میزنن مشکلاشون ملت جواب بدن نه این که شما با یک تاپیک اینطوری ملت معطل کنی که غذا خو ...

مگه 125 هستش اینجا   بهدشم مشکلات تا بنوتیم حل میکنی. البته اگر ملت در صحنه به سخره و تمسخر نگیرن و هی نگن دروغه .

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2731
شما آخه خیلی بیکاری واسه همون.مشخصه.

شما هم بیکاری که اینجایی اگر مشکلی داری از اسم تاپیک که فهمیدی عکس خوردن پسر ایشون بود

پس نباید میومدی

اگر هم کار داری و بی کار نیستی اینجا نباش برو به کارات برس

عزیزم خدا با ناز پدر و مادرش بزرگش کنه 

دوشب پیش خواب دیدم سه قلو دارم هنوزم یادم میوفته بدنم یخ میزنه🤪🤪🤪

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
گوگولی 😍❤

😍

پس برین عکساشم اونور لایک کنین🤣🤣

توی عکسای نینیسایت اسمشم ترنمه

فکر‌کردم پسره🥺

موهاشو کوتاه کردم همه فکر میکنن پسره🤣🤣

😍 پس برین عکساشم اونور لایک کنین🤣🤣 توی عکسای نینیسایت اسمشم ترنمه

باسه

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗
چطور دلتون میاد دل میشکنین خب خوشحاله ودوست داره شادیشو با بقیه تقسیم کنه.خییییلیم عالیه این تاپیک&n ...

فدای تو 😍

همینجوری تاپیک زدم گفتم یکم دور هم باشیم پی ام بدیم