2737
2734
عنوان

ماشین حساب تخمک گذاری 🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2343 بازدید | 69 پست
اگر این ماه گرفته باشه دختر میشه

اگه آذر اقدام کنم چی

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
مطمئنی؟  اخه بچه اولمم دختره☹️

عزیزم خطا هم داره،واسه من درست بود ولی واسه خواهرم و خالم نه

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا کلن ۲تا خطا دیدم ازش دیگه نمدونم

من اقدام اولم مهر بود هنوز مشخص نیست باردار شدم یا نه 

یعنی مهر گرفته باشه دختره؟ 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
2728
اگه آذر اقدام کنم چی

من مرداد خیلی مصمم بودم با تقویم چینی اقدام کنم و اقدام کردم و گفتم دیگ حتمیه،رژیمم شکستم،یهو پریود شدم😐،اصلا باردار نشدم جنسیت پیش کش،بسپار ب خدا و اقدام کن،جدولم ببین ولی خیلی روش حساب نکن

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
بله

ضعیف نبود؟؟تقویتش کن،منم خیلی دلم میخاد باردار  شم و پسر، ولی خب همچی دست خداست،امپول و قرصم استفاده کردی بودی؟؟

2738
شماهم بچه دومت رو میخای اقدام کنی

بله،یه دختردارم🥰

ضعیف نبود؟؟تقویتش کن،منم خیلی دلم میخاد باردار  شم و پسر، ولی خب همچی دست خداست،امپول و قرصم اس ...

نه خوب بود

سره اولی خودم آمپول و قرص استفاده نکردم

سره دومی استفاده کردم ۲قلو باردار شدم ک قلبشون تشکیل نشد ۹ هفته سقط کردم

حالا سومی رو دیگه نمخام کاری کنم همینجوری میخام اقدام کنم

اره میگیره من خودم دو بار اقدام داشتم الانم باردارم

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
نه خوب بود سره اولی خودم آمپول و قرص استفاده نکردم سره دومی استفاده کردم ۲قلو باردار شدم ک قلبشون ...

وای عزیزم،ان شاءالله طبیعی باردار شی و یه گل پسر سالم و صالح،دوقلو هاتو همون ماه ک امپول زدی باردار شدی؟جنسبتشون پسر بود؟؟ببخشید میپرسم،اخه من تنبلی دارم دکترم گفت اگ بگیره ممکنه دوقلو شه بعد گفت همون یکیم شاید بشه😐

اره میگیره من خودم دو بار اقدام داشتم الانم باردارم

بسلامتی،پسره؟😁مبارکت باشه عزیزم چه روزایی اقدام کردی؟

منم ی دختر دارم ۴سالو ۲ماهش هسش دختر شما چند سالشه

دخترمنم چهارسال و دوماه😁

2706