2737
2734
عنوان

ماشین حساب تخمک گذاری 🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2299 بازدید | 69 پست
تاریخ تولدت رو بگو  اگر باردار هستی تاریخ اخرین پریود

نمیدونم باردار شدم یا نه 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
تاریخ تولدت رو بگو  اگر باردار هستی تاریخ اخرین پریود

ممنون،ان شاءالله دوتامون حاجت روا بشیم😁رژیمتون چطوری بود؟؟سخته برام😔

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حساب کردم نوشته بود دختر😁البته ایرانیه،دیگه سپردم بخدا،شمام رژیمی؟اقدام کردی؟

من بچه اولم رو رژیم سفت و سخت گرفتم زیره نظر دکتر بود ک پسر بشه دخمل شد دیگه رژیم نگرفتم فقط تقویم چینی 

نه تقویم چینی تا ۱۲آذر پسر میشه

2731
ممنون،ان شاءالله دوتامون حاجت روا بشیم😁رژیمتون چطوری بود؟؟سخته برام😔

منو میگین؟ 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
من بچه اولم رو رژیم سفت و سخت گرفتم زیره نظر دکتر بود ک پسر بشه دخمل شد دیگه رژیم نگرفتم فقط تقویم چ ...

یعنی تقویم چینی درست تره؟ 

دختر 

چی دختر؟! 

2738
منو میگین؟ 

نه عزیزم اون دوستمون ک گفت رژیم داره،ان شاءالله شمام حاجت روابشی و دامنت سبز شه🌹

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
نه عزیزم اون دوستمون ک گفت رژیم داره،ان شاءالله شمام حاجت روابشی و دامنت سبز شه🌹

ممنونم گلم همچنین 

اگر این ماه گرفته باشه دختر میشه

مطمئنی؟ 

اخه بچه اولمم دختره☹️

انشالله والا رژیمم خیلی سخت بود ۴سال پیش کلی رعایت کردم ولی نتیجه نداش

ان شاءالله این بار نتیجه میده،شوهرتون ازمایش داده بود؟؟

2706