2733
2739
عنوان

ماشین حساب تخمک گذاری 🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2299 بازدید | 69 پست

چرا شوهرت دوبار بیشتر نمیخاد

مگ میشه

اصلن از روز تخمک گذاری تا دو روز قبلش و دو روز بعدش باید اقدام باشه

شما امشب و فردا شبم اقدام کن حتمن

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا شوهرت دوبار بیشتر نمیخاد مگ میشه اصلن از روز تخمک گذاری تا دو روز قبلش و دو روز بعدش باید اقدا ...

فرداشب مهمون دارم،شوهرم میگه بسه!حالشو نداره🙄دلشم میخاد پسرشه میگه حول و حوش تخمک گذاری فقط رابطه داشته باشیم،دیشبم بعد رابطه بمن میگه تا دوسه ساعت تکون نخور🙄خسته میشم واقعا😐

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
2728
عه چ جالب

اگ تنبلی تخمدان نداری امپول و....مصرف نکن،همینجوری اقدام کن ان شاءالله نتیجه میگیری،من تنبلی شدید دارم،دعاکن نتیجه بگیرم🌹

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
اگ تنبلی تخمدان نداری امپول و....مصرف نکن،همینجوری اقدام کن ان شاءالله نتیجه میگیری،من تنبلی شدید دا ...

نه تنبلی ک ندارم حالا دوز دوم واکسنمو بزنم اقدام میکنم اگر گرفت ک گرفت اگر نگرفت میذارم بعد از تاریخ تولدم ک دوباره طبق تقویم باشه

بسلامتی،پسره؟😁مبارکت باشه عزیزم چه روزایی اقدام کردی؟

فعلا معلوم نیس چیه

ولی هفته دیگ میرم واسه جنسیتش

روز تخمک گزاریم فقط اقدام کردم

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍
نه تنبلی ک ندارم حالا دوز دوم واکسنمو بزنم اقدام میکنم اگر گرفت ک گرفت اگر نگرفت میذارم بعد از تاریخ ...

بسلامتی

2738
فعلا معلوم نیس چیه ولی هفته دیگ میرم واسه جنسیتش روز تخمک گزاریم فقط اقدام کردم

اها بسلامتی،ان شاءالله سالم و صالح باشه با جنسیت مورد علاقت،من طبق تقویم دیروز تخمک گذاری بوده ولی امروزم ترشح دارم،میترسم یبار کافی نباشه،خالا امشبم میرم اقدام🤦‍♀️توکل ب خدا

اها بسلامتی،ان شاءالله سالم و صالح باشه با جنسیت مورد علاقت،من طبق تقویم دیروز تخمک گذاری بوده ولی ا ...

انشالا مرسی عزیزم😘

انشالا همین ماه خبر بارداریتو ببینم 

فقط بعد اقدام زود دستشویی نری بعد سه ساعت برو دستشویی 

دخترم تو تکه کوچکی از بهشت هستی که از آسمان جدا شده❤😍  پرنسس مامان نورچشمم خیییییییلی عاشقتیم من و بابایی ❤😘💕خدایاشکررررت😍😍😍