2733
2734
عنوان

ماشین حساب تخمک گذاری 🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2299 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان بارداری؟چه جنسیتی میخای

ن باردار نیستم فرقی ندارن هر دوش رو میگی 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2731
عه هم سنیم که  منم پسر میخام تا ۱۲ آذر اقدام داشته باشی پسر میشه بعدش دختر میشه

از منم میگی

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

عه خوشبختم😁جدول چینی رو میگی؟؟

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
2740

میشه ب منم بگی لطفا این ماه اقدامم و شروع کردم باردار شدم؟ 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
تا ۱۱ابان پسر میشه  از۱۱ ابان تا ۱۱آذر دختر میشه از ۱۱آبان تا ۱۱دی پسر

برای منم بگید لطفا 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
تا ۱۱ابان پسر میشه  از۱۱ ابان تا ۱۱آذر دختر میشه از ۱۱آبان تا ۱۱دی پسر

مرسی

بله

حساب کردم نوشته بود دختر😁البته ایرانیه،دیگه سپردم بخدا،شمام رژیمی؟اقدام کردی؟

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
عزیزم فقط جنسیت رو میشه گف

خوب جنسیت و بگو من مهر اقدام کردم چ روزایی ش پسر میشد؟ 

2706