2737
2734
عنوان

داره۳۳سالم میشه و مجردم😭

8841 بازدید | 277 پست

قیافم بد نیست،قبلا خواستگار داشتم قصد ازدواج به دلایلی نداشتم الان قصد ازدواج دارم خواستگار ندارم، محل کارم جلوی چشم من همکارا بقیه رو به دیگران معرفی میکنن که سنشون از من کمتره و من خیلی غصه میخورم که اصلا اسم من رو نمیارن دیگ، چیکار کنم از حرف مردم خلاص بشم که چرا ازدواج نکردی؟😭چیکار کنم از خونه ی خودمون که الان به خاطر مشکلاتی ک داریم مثل جهنمه بیرون برم؟😭

ناامید از در رحمت به کجا باید رفت؟یا رب از هرچه خطا رفت؛ هزار استغفار...

برو بگرد تو اجتماع ت مجازی

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب ببین دیگرونو معرفی میکنن شاید اونا سن و سالشون بیشتر بهم میخوره... شما با یکی که 33 سال به بالاس باید ازدواج کنی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

الهی این یعنی مستقل بودن خوش به حالت که ازدواج نکردی منم دلم میخواست تا ابد مجرد بمونم ولی نشد😔

دل روشنم به تاریکی ها میخندد🌱💛🙂اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن❌اگه دلتون رو رنجوندم یا بهتون بی احترامی کردم معذرت میخوام🙏🏻❤
2740

خوشبحالت

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
چون احتمالا کم سنی  هنوز به مشکل ما مجردای بالای ۳۰ نرسیدی😁

🤣🤣🤣🤣

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗