2733
2739
عنوان

داره۳۳سالم میشه و مجردم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 8841 بازدید | 277 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استارتر ب خاطر تو بعد از ماه ها اومدم پیام بذارم امیدوارم بخونی ،دختر عموی من ۳۳ سالش شده بود ،خدا شاهده ،ی گروه داریم دختر عمو ها دور هم جمعیم و همه مجردیم ،ی روز اومد گفت من دیگه خسته شدم از اینکه خواستگار برم ببینم ،و باب میلم نباشه و فلان ،میخوام مجرد بمونم برا همیشه ،و تصمیم ب تجرد گرفت ،بعد از دو ماه اومد خبر عقدشو داد ،با ی پسر ۳۶ ساله مجرد و همه چی تموم،هیچ وقت ناامید نشید بچه ها،برا منم دعا کنید این کرونا باعث شده خواستگار نداشته باشم چون تو خونم و شاغل نیستم،البته دانشجو هستم اما چ فایده ک غ حضوریه

برام دعا کنید خدا،به من عزت بده دوستان،تعز من تشا و تذل من تشا  
بهتون بگم دوستان پسرا همه زن کوچیک میخوان پسر سی ساله زن شانزده ساله میخواد

تو شهرای کوچیک که فرهنگ مردم پایین‌تر هست پسرا با 14 سال کوچیکتر از خودشون ازدواج میکنن

تو شهرهای بزرگ ملاک ازدواج تحصیلات، خونواده و موقعیت اجتماعیه نه سن کم

کودک همسری 

استارتر ب خاطر تو بعد از ماه ها اومدم پیام بذارم امیدوارم بخونی ،دختر عموی من ۳۳ سالش شده بود ،خدا ش ...

ممنون عزیزم ک بعد از ماهها برا من پیام دادی🙏🙏🙏🙏

ناامید از در رحمت به کجا باید رفت؟یا رب از هرچه خطا رفت؛ هزار استغفار...
نمیفهمم خونه شوهر حلوا میدن مگه اگه خونه بابات خوب و خوشی چرا شوهر کنی من هیچوقت درک نمیکنم چرا آ ...

منی ک از بچگی مامانم فوت کرد و کل کارای خونه افتاد گردن من دیگ واقعا توان شوهر کردن ندارم😂

2738