2737
2739
عنوان

داره۳۳سالم میشه و مجردم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 8841 بازدید | 277 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیفهمم خونه شوهر حلوا میدن مگه اگه خونه بابات خوب و خوشی چرا شوهر کنی من هیچوقت درک نمیکنم چرا آ ...

حلوا نمیدن ولی همه برای تکامل نیاز به یه همراه تو زندگی دارن..ایشونم دارن میگن خونه باباشون شرایطشون خوب نیست

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
2731

سنت یکم رفته بالا چون پسرها معمولا دیگه قبل ۳۳ ازدواج کردن 

تو اجتماع بگردی و مجازی شایذ بشه 

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 
2740
نمیفهمم خونه شوهر حلوا میدن مگه اگه خونه بابات خوب و خوشی چرا شوهر کنی من هیچوقت درک نمیکنم چرا آ ...

شما ازدواج نکن باشه

بعدش نونه هه پدراها هم خوب نیس

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗

منم همینو فکر میکنم فوقش دوسال خوش بگذرونن

بعد بشور بساب بپز  تااازه شوهرت خوب از آب دربیاد 

اگرم خوب نباشه باید سر خرجی خیانت توجه و هزار کوفتوزهرمار باید هر روز دعوا کنی

راحت مجرد نشستی دیگه 

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠

گفت که خونمون مثل جهنمه و میخوام مستقل باشم

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
چون احتمالا کم سنی  هنوز به مشکل ما مجردای بالای ۳۰ نرسیدی😁

چه مشکلاتی مثلاااا؟؟؟؟

فقط نگو که مردم حرف میزنن دربارمون و فلان

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

گلم خب حتما اگه پسر هم سن تو گیر بیاد اول به تو معرفی میکنن دیگه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن