2737
2734
عنوان

توافقی جدا شم؟ یا مهر و نفقه بگیرم؟ بیاین خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 18520 بازدید | 386 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قبل اينكه بفهمه چه غلطي داره ميكنه جدا شو تا پشيمون نشده كه خدا برات خواسته وگرنه حالا حالاها گرفتارش بودي جونتو بردار و فرار كن

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

حتما حتما با یه وکیل مشورت کن بعد کارای دادگاه رو پیش ببر.

تا جایی که من اطلاع دارم زن حتی اگر خیانت هم بکنه مهریه بهش تعلق  میگیره..چت کردن اونم در حد یک بار خیانت نیست..

خدای ناکرده همین اول بهش نگی بیا توافقی جدا بشیم چون برات طاقچه بالا میزاره و میگه فلان مبلغ رو بده تا طلاقت بدم.

بزار سختی دادگاه و حکما رو بچشه .

اگر قطعا میخوای جدا بشی حکم استرداد جهیزیه هم بگیر بعد درخواست نفقه بده.

اگر از عدم توانایی باروری ایشون مطمئن هستی مدارک جمع کن و با این خواسته تو دادگاه تقاضای طلاق کن.اصلا نترس شجاع باش.با این شرایط تو جلوتر از اون هستی

وای شما چقدر ساده ای به خدا حرص خوردم فقط از دستت

یعنی دستی دستی میری خودتو خائن معرفی میکنی!!!!

در مقابل شوهر هفت خط شما چه عجیبی به خدا

دادگاه طبق قانون میره جلو درسته که چت کردی و گناه کردی و الانم عذاب وجدان داری ولی دیگه خودتو له نکن خواهش میکنم

شما فکر نکنم بتونی از خودت دفاع کنی حتما حتما حتما وکیل بگیر 

نذار اونجا متهمت کنه بهت انگ بزنه شما توی یک محلی بی آبروت میکنه ها میگن خیانت کرد طلاقش دادم در آینده به مشکل میخوری

چت و اینا رو ول کن. چسبیدی به چت

بگو خرجی نمیده، معتاده، بچه دار نمبشه، زن میاره خونه وقتی نیستم

بگو من باهاش راه اومدم نه جشن ازدواج گرفت نه حتی برام حلقه گرفت همه ی این سالها خانواده ام خرجمو دادن من سعی کردم زندگیمو نگه دارم اما این آقا از این اخلاق من سواستفاده میکنه

ترس نداره دادگاه فقط حواست باشه به حرفی که میزنی اصلا خودتو خراب نکن نگو بله من چت کردم اشتباه کردم این حرف جاش داخل دادگاه نیست حداقل خودتو محکوم نکن

چند تا تاپیک بخون از چند نفری که راه طلاق رو رفتن یاد بگیر چی رو بگی چی رو نگی یه کم هوشیار باش خواهشا ساده نباش

براتون دعا میکنم، کامنت بزارین تاپیک دعام🦋

سلام

اگر پیامتون درد و دل ساده بوده، اصلا هیچ‌کس نمی‌تونه علیه‌تون چیزی رو اثبات کنه. فرضا هم که اثبات بشه مهریه شما سر جاشه.

به نظر من، ارزشمندترین سرمایه شما جوونی‌تون و حمایت پدرتون هست. خودتون رو از این منجلاب، نجات بدین. این خودش ضربه بزرگی به یک معتاد و یه مرد بی‌مسئولیته. حتما نباید فشار مالی باشه.

عزت‌نفس شما توی این رابطه داره از بین می‌ره.

درباره سامانه ثنا هم شما هیچ تکلیفی ندارید به ایشون اعلام کنید. مشکل خودشونه. نگران نباشید و با قاطعیت برید جلو

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
2740
خب چ جوری  توافقی بشم یا برم پی حق و حقوق؟ آخه من میگم مثلا چون چت کردم مقصر منو نکنن؟

عزیزدل تا جایی ک من میدونم بری دادگاه بعیده ب نفعت تموم بشه، چون هم همسرت چتاتو داره و دادگاه زبونش درازه، هم چون قصور از جاتبت بود ممکنه دادگاه بفرستت شورای حل اختلاف...

همسرتم ک چیزی نداره نفقه و مهریه هم سخت بتونی زنده کنی، توافقی باهاش حرف بزن بگو مهریه رو میخام بعد طلاق، نفقه هم خودت از دادگاه درخواست بده ان شاالله نتیجه بگیری...

الهی خدا کمکت کنه🙏🏼❤

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...
سلام اگر پیامتون درد و دل ساده بوده، اصلا هیچ‌کس نمی‌تونه علیه‌تون چیزی رو اثبات کنه. فرضا هم که اث ...

چت برای دادگاه اماره حساب میشه و ب علم قاضی کمک میکنه برای صدور رای

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...

کار اشتباهی نکردی تموم‌حق‌و حقوقتو بگیرولی توی دادگاه صحبتی از زن ا‌وردناش نکن که شاید بزنه زیرش واست بد میشه 

اون با چندتا پیام هیچیو‌نمیتونه ثابت کنه خیلیی ام بهت بی احترامی کرد و این قضیه چت رو‌ اورد وسط ، برو شکایت اعاده حیثیت هم بکن

چت برای دادگاه اماره حساب میشه و ب علم قاضی کمک میکنه برای صدور رای

علم قاضی توی دعاوی حقوقی جایگاهی نداره، فقط کیفری

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
2706