2703
2553

سلام دوستان‌ خیلی دلم تنگ شده بود برای نی نی سایت.

۶ سال ازدواج کردم.۴ ساله فهمیدم همسرم اعتیاد داره و ب شیوه های گوناگون کمک کردم ترک کنه که نتونست.اخر سر بعد عید بردم کمپ ب اصرار ک ترک کنه و بعد از اومدن از کمپ باز مصرف کرد.خیلی مختصر میگم.تو این ۶ سال زندگی ۲ سال اول خیلی اختلاف داشتیم سره همه چی .ولی بعد ۲ سال کمرنگ شد و روال زندگیمون عادی و طبیعی شد که تازه اونجا فهمیدم که بله مواد مصرف کردنش شروع شده .خلاصه کنم.بعد از اومدن از کمپ رفتم سرکار که کمک خرج بشم.یا اصلا خرج خودمو  در بیارم . تو این ۶ سال خیلی بار ها میخواستم جدا شم ولی ارادشو نداشتم. تا این ک یک ماه پیش تو اینستاگرام چرخ میزدم تو پیجم ک ی آقایی بهم پیام داد و منم جواب دادم و چت کردم باهاش .یک ساعت هم نشد .میدونم کارم اشتباه بوده .من چتمو پاک نکردم.و شب گوشیمو گزاشتم بالای سرم طبق معمول و خوابیدم.

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭

خوب؟

❤️میشه ازت خواهش کنم،خواهری کنی، برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰به نیت رهایی ازشر همسایه مردم آزار🤮🖤خدا خیرت بده،خسته شدم دیگه🍃🚶(نپرس چراچون باگفتنش حالم بد میشه😘🥰😍) بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾ خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)                                                  لطفا به امضام توجه کن🍃 خیلی تو زندگی سختی کشیدم در واقع فقط دنبال آرامش بودم اما زندگی بهم سخت گرفت ولی هنوز امیدوارم که موفق بشم🦋🍃❤️                                  به راحتی از کنار امضام رد نشو قشنگم🌼🤗اعصابم خیلی ضعیف شده،تپش قلب گرفتم😔 خوندی لا یک کن😍🥺دوستت دارم.💟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

صبح ک از خواب بیدار شدم برم سرکار .دیدم همسرم منزل نیست. ساعت ۷ صبح بود و همیشه ۸و نیم میرفت .و زنگ زدم ک کجایی گفت سرکارم.و تعجب کردم.بعد از زنگ زدن ب صابکارش متوجه شدم سرکار نرفته.و بعد مشخص شد که پاشده گوشی منو نگاه کرده و از چتم فیلم گرفته و رفته جلو در خونه پدرم😳

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
2714
صبح ک از خواب بیدار شدم برم سرکار .دیدم همسرم منزل نیست. ساعت ۷ صبح بود و همیشه ۸و نیم میرفت .و زنگ ...

وای

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
صبح ک از خواب بیدار شدم برم سرکار .دیدم همسرم منزل نیست. ساعت ۷ صبح بود و همیشه ۸و نیم میرفت .و زنگ ...

وای بعد چیشد

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

اوووووه شتتتتتتت🤦‍♀️🤦‍♀️

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

که دخترت خرابه .پدرمم گفته خرابه.طلاقش بده.من منکر نشدم و قبول کردم کارم اشتباه بوده و تو این ۶ سال اولین اشتباه من بوده

2706