2733
2734
عنوان

توافقی جدا شم؟ یا مهر و نفقه بگیرم؟ بیاین خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 18520 بازدید | 386 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم هست واقن الان فامیل ما شاید باورت نشه ۳ ساله داره سعی میکنه ۳ ساااال ولی خب اون مدرکم کم دارع

مگه مهریه گرفتن مدرک میخاد؟ مگه زن هر موقع بخاد نمیتونه مهرزه شو طلب کنه حالا چ با طلاق چ بی طلاق؟

2728
کاش ما خانوما هم عین آقایون با ی اشتباه کوچیک میزدیم زیر کاسه کوزه بدون حتی ی لحظه فکر و صبر....کاش ...

دقیام این مرد با من کاری کرد که دیگه ب هیچکس فرصت ندم.صبر نکنم.نبخشم.

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
عزیزم نفقه تو بزار اجرا، مجبوره نفقه تو بده، بعدشم اگه خواستی توافقی طلاق بگیری دادگاه یه مبلغی رو ت ...

حتی اگه من نخوام؟ یعنی اجباره؟

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
عزیزم بخاطر خودت الکی درگیری درست نکن، اعصابت و آرامشت از سر راه نیامده 🌹 دوم اینکه همین که دختر خ ...

همینکار و کردم رفتیم اقدام برای طلاق توافقی.و فردا وقت اولین مشاوره هست .هیچی نمیخوام ازش

از قبیل تو هزاران هزار زن دیه این مشکلاتو بدتر از اینارم دارن.خیلی هم خوشبختی. یک:چون ازش بچه نداری ...

اگه زندگی خوبی داشته باشم

اگه دوباره شوهرم بد نباشه

اصلا شوهر نمیخوام.ایا خوشبخت میشم روزی؟ 😭

2738
ببین کارت درهرصورت اشتباه بوده هرقدرم که شوهرت بدبوده باشه اماتوداشتی باهاش زندگی میکردی نبایدبااون ...

دقیقا منم همینو میگم

چرا یا خودم صحبت نکرد

مگه من هرچی شد رفتم سراغ خانوادش

نمیشه همچین چیزی اون پیج روپیگیری میکنن مگه اینکه بااون اقاصحبت کنی بگی به خاطرحفظ ابروت پیجشودیلیت ...

اصلا من نمیدونم کیه اون آقا

والا فقط ی چت کردم 

نه الان میدونم پیجش ایدیش چی بود 

مگه توی چتات چی نوشتی که انقد ازش میترسی؟اگه صحبت معمولیه کسی هیچی نمیتونه بگه.این بین هزار عیب اون ...

هیچی والا 

صحبت معمولی