2737
2734
عنوان

توافقی جدا شم؟ یا مهر و نفقه بگیرم؟ بیاین خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 18520 بازدید | 386 پست
با یه وکیل مطرح کن تو نی نی سایت هستن  خاک تو سر بی لیاقتش لیاقتت رو نداشت بالاخره می‌فهمه چه ...

چ جوری .برم یعنی دادگاه؟

۱۵ جلسه نفقه مونه

مهریه دوماه بعد تازه جلسه اول 

گفت ۲ الی ۳ ماه طول میکشه مهریه 

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
چ جوری .برم یعنی دادگاه؟ ۱۵ جلسه نفقه مونه مهریه دوماه بعد تازه جلسه اول  گفت ۲ الی ۳ ماه طو ...

تو نی نی سایت یه تاپیک بزن بگو کسی وکیل هست کمک کنه بعد ازش مشاوره بگیر 

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا تو که میگی ده میلیون پول پیش داره با یه موتور خب چیزی نداره که مهریه بده... دختر عموی من عکسش ب ...

نه چت بد نبوده. چت عادی.

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
2731
چ جوری .برم یعنی دادگاه؟ ۱۵ جلسه نفقه مونه مهریه دوماه بعد تازه جلسه اول  گفت ۲ الی ۳ ماه طو ...

اگه دلو دماغ این دوندگی هارو داری بسم الله اگه نه ک بشین زندگیتو بکن پدرتم سایش بالا سرته خدا حفظش کنه پشتتو خالی نکرد تو جوونی بچسب به زندگیت اون مرتیکه هم اینجور که میگی بود و نبودش برات فرقی نداشته پس حرص نخور 

تو نی نی سایت یه تاپیک بزن بگو کسی وکیل هست کمک کنه بعد ازش مشاوره بگیر 

حتما میزنم مرسی

2738
❤❤❤مرسی  من بخدا که یکبار ی دوستت دارم نشنیدم ازش.یک بار خرج من نکرد.من حتی حلقه ازدواجم ندارم ...

پس خودتو راحت کن.

یه دو تا جلسه دادگاه ببرش بعد با منت توافقی طلاق بگیر.

همین اول نگو توافقی.

آدمای عوضی مثل اون، بلکم از بابات پول بخواد تا طلاق بده.

یه دو جلسه ببر و بیار بعد ، توافقی مطرح کن.

ببین من دادگاه رفتم برای مورد دیگه ای، ملک و ...

اینقدر کش میدن، عمرت تلف میشه.

بخوره تو سرش مهر و نفقه ای که این خاک برسر میخواد بهت بده.

اسمش مهر، کاش واقعا مهریه مردای ایرانی مهر بود.

ان شالله خدا بهترین ها رو برات رقم بزنه.

جوونی برو سرکار، یه ازدواج خوب ، بچه ، ... کلی روزای سفید

چون اشغاله حرومیه نجسه ....مرتیکه 

الان من این تایپیک زدم ک ببینم توافقی جداشم عمرمو نزارم دادگاه؟  یا برم نفقه و مهر بگیرم؟ 

پس خودتو راحت کن. یه دو تا جلسه دادگاه ببرش بعد با منت توافقی طلاق بگیر. همین اول نگو توافقی. آدم ...

یعنی جلسه نفقم که ۱۵ برم؟

بعد اگه برم اونم بیاد 

ب قاضی صد در صد میخواد بگه این خیانت کرده ب من.

آخه من چ خیانتی کردم .بخدا ک  من نه طرفو می‌شناختم نه دیدمش فقط چت کردم.میگه نه خیانته این.

الان من این تایپیک زدم ک ببینم توافقی جداشم عمرمو نزارم دادگاه؟  یا برم نفقه و مهر بگیرم؟

شوهرت که ی پاپاسی نداره ....پس هیچی دستت و نمیگیره بیخیال همه چیز شو و فقط جدا شو .خودت و نجات بده

اخه نازنین به چیه این زباله دل خوش بودی رفتی بهش 🤔

احمق بودم .بخدا جرات جدایی نداشتم .اگه این موضوع چت هم پیش نمیومد ک مقصرم خودمم و قبول میکنم .بازم من میموندم سره زندگیم. اگه اون میگفت برگرد منه خر برمیگشتم .ولی اونم میگه طلاق هه.

شوهرت که ی پاپاسی نداره ....پس هیچی دستت و نمیگیره بیخیال همه چیز شو و فقط جدا شو .خودت و نجات بده

اره بخدا هیچی..اصلا عشقم من بخدا دنبال پول نیستم.دنبال پول بودم زن این آدم نمی‌شدم ک .

من وقتی فهمیدم تو این ی ماه ک من خونه پدرمم زن میاره خونه رفتم اقدام کردم ب مهر و نفقه وگرنه قصد من از اول توافقی بود.

آخه خیلی بی ادبه.اصلا ی جور پیام میده هری.بخور ب خودت.نمیدونم شر ور نگو.خیلی بی ادبه