2733
2739
عنوان

توافقی جدا شم؟ یا مهر و نفقه بگیرم؟ بیاین خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 18520 بازدید | 386 پست
بگو راهنمایی خواستم ببینم میتونم این معتاد و به راه راست هدایت کنم .نه بابا نترس هیچ غلطی نمیکنه مرت ...

نه ولی تو کمپ خوابیده کمپ نامه میده.

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
توافقی بدون مهر پدرم میگه جداشو میگه باید چند سال از عمرتم بزاری دادگاه 

اگه اینجوریه که حیف شد حداقل میشد بچزونیش دلت خنک شه اگه چند سال طول می‌کشه که بیخیال همین که همچین زن گلی رو از دست داده کلی خاک تو سرش باید حسرت بخوره

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو مرد بودی عرضه ی زن نگهداشتن داشتی که من چت نمی‌کردم حالا چتت واقعا اشتباه بوده ها

اره قبول دارم خودمم.بخدا  ب قران اولین اتویی بوده از من اومده دستش.حتی موضوعو با خودم حل نکرده.من ب خانوادم نگفته بودم اعتیاد داره.کمپ بود نزاشتم خانوادم بفهمن .ک زندگیم خراب نشه.اون چرا با خودم حل نکرد؟

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭

من دوستم شوهرش مثل شوهرته...از تمام چتاش با زنای خراب از مواد کشیدنش از چرت زدناش فیلم گرفته مدرک کرده میخواد اقدام کنه برای طلاق شوهر اون خیلی اوضاش خرابه شیشه میکشه بچه دارم نمیشه البته بهتر 

2728
اره قبول دارم خودمم.بخدا  ب قران اولین اتویی بوده از من اومده دستش.حتی موضوعو با خودم حل نکرده. ...

هر که را خوبی کنیم هاری نگیرد آرزوست 😒

اگه اینجوریه که حیف شد حداقل میشد بچزونیش دلت خنک شه اگه چند سال طول می‌کشه که بیخیال همین که همچین ...

حسرت چی بخوره 

وقتی دوتا دوتا زن میاره خونه

لحن پیامشو دیدی ‌؟ اصلا پشیمونی توش نیست..

بابام سپرده خودم

ولی من چون چت کردم 

میگم نکنه اونجا قاضی بگه مقصر خودتی خیط شم.

عزیزم کمپم نامه نده میتوه قاضی بفرستتش ازمایش تار مو برای اعتیاد ولی اینو حتما باید قاضی بده ها چون بقیه ی ازمایش هارو میتونه دور بزنه مثلا قبلش ابلیمو بخوره اگه حوصلشو داری برو دنیال کارش اگه نه خودتو راحت کن

من دوستم شوهرش مثل شوهرته...از تمام چتاش با زنای خراب از مواد کشیدنش از چرت زدناش فیلم گرفته مدرک کر ...

😭😭😭😭😭😭

2740
حسرت چی بخوره  وقتی دوتا دوتا زن میاره خونه لحن پیامشو دیدی ‌؟ اصلا پشیمونی توش نیست.. ...

با یه وکیل مطرح کن تو نی نی سایت هستن 

خاک تو سر بی لیاقتش لیاقتت رو نداشت بالاخره می‌فهمه چه گوهری رو از دست داد . به هر حال هر جور که میتونی و برا خودت مشکلی پیش نمیاد بچزونش

ب خاطر بی ادبیش لحن پیامشو دیدی؟ خیلی وقیح و بی شرمی راااااستی صاحب خونم ی هفته پیش زنگ زد  ...

من حرفم اینه، الکی تو دادگاه عمرت رو تلف نکن.

طلاق زود بگیر و خلاص.

ببخشیدا اونم هر گوهی میخوره ، بخوره.

تو عمر خودتو ، تو دادگاه و مهریه و .... تلف نکن.

اونکه گور نداره که به تو مهریه بده.

فوقش قسطبندی میکنن، با این اوضاع شوهر تو سالی یه سکه بدن یا علی.

دختر خوب تو تازه اول جوونیته.

فکر کن زندگی تا الانت با اون احمق کابوس بوده، بیدار شو و یه زندگی خوب با دید باز برای خودت درست کن.

گور بابای همچین احمقی.

اونم بالاخره تاوان این کاراشو خواهد داد.

گفتم قاضی بالایی ، حواسش هست

عزیزم کمپم نامه نده میتوه قاضی بفرستتش ازمایش تار مو برای اعتیاد ولی اینو حتما باید قاضی بده ها چون ...

نمیدونم چیکار کنم.من یک ماه بیشتره اینجام.منزل پدرم.

نه مهر

نه نفقه گزاشته بودم اجرا.وقتی صاحب خونم زنگ زد گفت دوتا دوتا زن میاره خونه.من فرداش رفتم اقدام کردم

وگرنه بخدا اصلا تاحالا دادگاه نرفتم

ببین حاشا کن اونجا نگی که چت کردم!!!!اینجور چیزا برا دادگه مدرک نیست اکانت اینستات هم حذف کن بگو من نمیدونم ازچی حرف میزنه باهرکی مثه خودش رفتارکن

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
من حرفم اینه، الکی تو دادگاه عمرت رو تلف نکن. طلاق زود بگیر و خلاص. ببخشیدا اونم هر گوهی میخوره ، ...

❤❤❤مرسی 

من بخدا که یکبار ی دوستت دارم نشنیدم ازش.یک بار خرج من نکرد.من حتی حلقه ازدواجم ندارم.

همیشه مامانم بهم پول میداد

ی شارژ برای من نمیخرید