2733
2734
عنوان

توافقی جدا شم؟ یا مهر و نفقه بگیرم؟ بیاین خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 18520 بازدید | 386 پست
مهریه ات چقده؟

۱۱۴

هیچی نداره ها 

فقط ده پول پیش

ی موتور ایرانی ک ب نام خودشم نیست 

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مکه تو چت چیا گفتی به طرف

درد و دل و صحبت عادی .صحبت بد نبوده

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
ببین اگه خوانواده ازت حمایت میکنن و تو خونه پدری راحتی و اونجا سرکوفت نمیشنوی حتما جداشوو زندگیتو دو ...

خب چ جوری 

توافقی بشم یا برم پی حق و حقوق؟ آخه من میگم مثلا چون چت کردم مقصر منو نکنن؟

2731
توافقی؟ الان ۱۵ نوبت دادگاه نفقمه.ولی میترسم .

والا تو که میگی ده میلیون پول پیش داره با یه موتور خب چیزی نداره که مهریه بده... دختر عموی من عکسش با پسره قاضی گفته چون دستشون توی عکس نیفتاده پس نمیشه ثابت کرد ... ببین چت کردنت در چ حدی بوده؟؟ اگه چت معمولی اصلا مشملی نداره از نظر قاضی ولی اگه مثبت هجده باشه میتونی بگی با گوشیه تو اون پیامارو فرستاده و تو خبر نداری

چیکار کنم بچزونمش یا توافقی؟

بچزونی که چی بشه، چند سال دیگه هم اونجا عمرت تلف بشه.

تهش میخوان موتور ایرانیشو توقیف کنن بدن به تو برای مهریه.

والله من حتی اونا که میرن دنبال مهریه کلان، میگم احمقن چه برسه به شوهر شما که چیزیم نداره.

میگم احمق هستن چون چیزی ارزش عمر و وقت و سالهای عمر آدم که هیچ وقت برنمیگردن نداره.

طلاقت رو بگیر و زندگی خودتو بساز.

قاضی مطلق اون بالایی و به همه نیتهای قلبی ما آگاه.

توافقی خوبه نترس از اینایی که مهریه رو قسط بندی میکنن نمیتونی بکنی ؟ 

توافقی بدون مهر پدرم میگه جداشو

میگه باید چند سال از عمرتم بزاری دادگاه 

2740
خب چ جوری  توافقی بشم یا برم پی حق و حقوق؟ آخه من میگم مثلا چون چت کردم مقصر منو نکنن؟

چتو نمیدونم از یه وکیل بپرس ولی تو میگی چیزی نداره که، پس خیلی رو مهریه و اینا حساب نکن 

بچه ام داری؟ 

امروز بهش پیام دادم برو ثناتو فعال کن .ک وقت دادگاه نگن چرا اطلاع ندادی  پیام زیرو داد ببین ش ...

بی تربیت من جات بودم تو دادگاه پدرشو در میاوردم غلط کردی زن گرفتی وقتی عرضشو نداشتی مرتیکه ...

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
درد و دل و صحبت عادی .صحبت بد نبوده

بگو راهنمایی خواستم ببینم میتونم این معتاد و به راه راست هدایت کنم .نه بابا نترس هیچ غلطی نمیکنه مرتیکه . از هرزه گریاش و اعتیادش مثل لحظه مواد کشیدن عکس و فیلم نداری؟

بچزونی که چی بشه، چند سال دیگه هم اونجا عمرت تلف بشه. تهش میخوان موتور ایرانیشو توقیف کنن بدن به تو ...

ب خاطر بی ادبیش

لحن پیامشو دیدی؟

خیلی وقیح و بی شرمی

راااااستی صاحب خونم ی هفته پیش زنگ زد 

گفت هر شب زن میاره خونه

گفتم میای شهادت بدی 

گفت نه نمیتونم.

اولا که دم پدرت گرم . قدرشو بدون . دوما دادگاه چت شما رو قبول بر جرم نمیکنه . ثالثا اگر ثابت کنی که اعتیاد داره هم میتونی مهر بگیری هم طلاق.  اگر حوصله اش رو داری بزن لهش کن مرتیکه نفهم رو تا بدونه اونیکه باید هری بشه اونه نه شما.  اگر هم که حوصله نداری طلاق بگیر برو واسه خودت زندگی کن .