2733
2734
عنوان

دلم برای مامانم میسوزه+اسکرین پیاماش

| مشاهده متن کامل بحث + 77608 بازدید | 653 پست

استارتر دکتر رفتی چی گفته بهت؟ چرا انقدر ناامیدی؟ هرکسی ی خانواده داشته باشه ک انقدر پشتش هستند ناامیدی براش بی معناست

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه منکه آخرش میمیرم عفونتم عود کرده زده همه جای بدنم نمیخوام خانوادم پولشون بره الکی سر من آلان خان ...

عزیزم اگه تو نباشی خانوادت اگه دنیا رو هم داشته باشن براشون طعم زهر مار و میده.

بعد از سمانه حتی اون غذایی که میخوردم دقیقادمثل شن هست از گلوم پایین نمیره 

فقط به خاطر اینکه شیرم خشک نشه غذا میخورم وگرنه بعد از سمانه اصلا دوست ندارم نفس بکشم چه برسه به داشتن مال دنیا😭😭😭

اگه خدای نکرده برات اتفاقی بیفته همین دردی که تو می کشی براشون میشه اتشفشان درد و غم که هم از یادشون نمیره هم هر ثانیه که براشون میگذره بزرگترین عذابه .

اینو منی میگم که دخترم رو تو چند ساعت از دست دادم و هنوز هم نفهمیدم چی شده که اینجور شده😭😭.

مال دنیا دوباره برمیگرده ولی پاره تن نه برنمیگرده

2731
اسی من پرستارم ،و الان دوتاشاخ دراوردم ک میگی عفونت ادراری بزنه ب خونم و فلان و خودکشی ،خجالت بکش ای ...

دآرم گلم ولی این برای چندماه پیش آزمایش بعدیم چندروز دیگس این آزمایش دکتر گفت شدیده درمان نکنی بدتر میشی که امروز رفتم دکتر کلیه مجرای ادراری سرشو تکون داد گفت اینا علائم ها شاید زده کلیه خونتو دچار عفونت کرده گفت خوبت میکنم روحیتو نباز فقط ولی دارم میبینم خوب نیستم همش کابوس میبینم که دارم میمیرم بدنم بی حس این حالم خوب شدنی نیست 

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎
2738
برای منم بگو حس خوبی گرفتم پر از انرژی مثبت بود

زندگی تو هم گلستان میشه

بزودی زود یه ملک یا ماشین بنام خودت میخری

قرآن بزرگترین نعمت خداوند به بنده اش است هروز ۵۰ آیه از قرآن بخوانید و خود و زندگیتان را ایمن کنید❤🙏

بزار من بگم مشکلاتم چیه شاید خوتو جم کردی جانم من نوعی اخلال ایمنی دارم بنام ای تی پی ...پلاکتا خونم پایینه ...گلبول سفیدام بالا...تالاسمی مینورم ..به شدت کم خون ...مشکوک به روماتیسم ...مشکلات زندگی داغونم کرده قرص اعصاب می خورم خدا می دونه گاهی روزا جون میدم تا کارای خونه را بکنم اما بازم میگم هر چی خدا بخواد...ضعف همیشه با منه یه روز جای من زندگی کنی می فهمی پس پاشو برو درمان کن بخودت وبقیه عذاب نده

برای خوشبختی همتون صلوات میفرستم ♥️شما هم اگه دوست داشتید برام صلوات بفرستید😍
دآرم گلم ولی این برای چندماه پیش آزمایش بعدیم چندروز دیگس این آزمایش دکتر گفت شدیده درمان نکنی بدتر ...

اسی جون عزیز دلم مهربونم خانوم شما برو بیمارستان بستری شو اونجا بهتر بهت رسیدگی میکنن  هرچی هم لازم باشه اعم از ازمایش سونو برا کلیه هات  گرافی همه جیز هست هی نشین قرص و اینا نخور اخرش رو سیاهیش ب خانوادت میشه نکن نساز دخترخوب ،من خودم زجرهایی کشیدم ک نگو ونپرس 

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  
زندگی تو هم گلستان میشه بزودی زود یه ملک یا ماشین بنام خودت میخری

خواهر برا منم بگو خدا خیرت بده گلم😔

برای خوشبختی همتون صلوات میفرستم ♥️شما هم اگه دوست داشتید برام صلوات بفرستید😍
2706