2733
2734
عنوان

دلم برای مامانم میسوزه+اسکرین پیاماش

| مشاهده متن کامل بحث + 77608 بازدید | 653 پست
اخه منکه آخرش میمیرم عفونتم عود کرده زده همه جای بدنم نمیخوام خانوادم پولشون بره الکی سر من آلان خان ...

متاسفانه با خود کشی جلوی خرجو نمیگیری همونا میره واسه دفنو قبرو مجلس😐😐فکر دیگه ای کن

برام دعا کنید اگه قراره بمیرم زودتر بمیرم دارم از درد اینا میمیرم همین الانشم مردم 😔دعا کنید لاقل د ...

تو الان از کیه خونه مادرشوهرتی میگی شوهرم نمیزاره بیام 

هر توهین و تحقیری رو داری تحمل میکنی 

از کیه عفونت ادراری داری و میگی خوب نمیشم 

اخه خودت برا خودت چرا ارزش و احترام قائل نیستی 

خودت باید به فکر سلامتیت باشی خوب نشدی بیخیال نباشی بری جای دیگه دکتر 

اسی تروخدا به فکر خودت باش 

هر جور شده خودت رو نجات بده عزیزم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تب ولرز تهوع استفراغ ادرار خونی زیر چشامم کبود شدن سوزش هنگام ادرار درد شدید کلیه بوی بدادرار خارش چ ...

برات ازخدامیخوام خوب بشی ناامیدنشوعزیزم به امام رضا توسل کن.

لطفا برای مادرشدنم یه صلوات بفرستید ممنون🌹
علایم اولیتون چی بود؟ . من چن روزیه صبحا سوزش ادرار دارم. 

علائم اول این بود ولی درمان کن لامصب دردش خیلی بده ببین من جدی نگرفتم الان پنج روزه خیلی بد مریض شدم تب امانموگرقته

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎
2728
متاسفانه با خود کشی جلوی خرجو نمیگیری همونا میره واسه دفنو قبرو مجلس😐😐فکر دیگه ای کن

گلم چهارتا دکتر خوب برام پیداکردن دوتا تهران یکی اردبیل یکی تبریز حالا یکی هم سراب

خواهش میکنم بخاطر مادرت خودکشی نکن  برات دعا میکنم شفا پیدا کنی  مگه واسه خدا معجزه کاری ...

مرسی عزیزای دلم الان خوب شدم امید دارم هرروز بهتر تر شم بعدش یکی دخترخالم تو تهران تو منیریه دکتر کلیه پیدا کرده کفته پول همه چیش خودم میدم یکیش شوهرم تو اسلامشهر پیدا کرده برده یکیش مامانم تو سراب یکیش بابام تو تبریز که دوستان چندتا آدرس دادن هرکدوم ببینم خوبه میرم یکی هم خالم تو اردبیل پیدا کرده اونم گفته من میبرم خودم پولشو میدم

خداروشکر 😍😍😍واهای خوشحال شدم انشالله ک خوب میشی خوشگلم😘

اره عشقم حالا دخترخالم تو تهران تو منیریه دکتر پیدا کرده قراره یه هفته برم خونشون بمونم پول دکترم اون مونده اون یکی  خالمم تو اردبیل اونم گفته پولشو من میدم مامانموتو سراب گفته پولدجور  کردم میبرم تو تبریز هم بابام

اره عشقم حالا دخترخالم تو تهران تو منیریه دکتر پیدا کرده قراره یه هفته برم خونشون بمونم پول دکترم او ...

خداروشکر عزیزدلمم خوشحال شدم 😘😍

باهم دردهامونو ب خواب میسپاریم:)🕊🌈
2738
استارتر پبش آقای مبارکی رفتی؟نمیخوام زیاد توضیح بدم ،میدونی کیو میگم.تو بیا خونه مامانت برو پیش اون ...

عزیزم تلفن تماس از دکتر مبارکی در سراب داری. دارم دنبال شمارش میگردم اینجا کامنت شما رو دیدم خوشحال شدم.

لطفا ادرس یا تلفنش رو بنویسید