2737
2739
عنوان

دلم برای مامانم میسوزه+اسکرین پیاماش

| مشاهده متن کامل بحث + 77608 بازدید | 653 پست
برام دعا کنید اگه قراره بمیرم زودتر بمیرم دارم از درد اینا میمیرم همین الانشم مردم 😔دعا کنید لاقل د ...

آنتی بیوتیک اختراع شده.کارش هم درمان عفونته.هیچ کس به خاطر عفونت نمرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه منکه آخرش میمیرم عفونتم عود کرده زده همه جای بدنم نمیخوام خانوادم پولشون بره الکی سر من آلان خان ...

اسی من پرستارم ،و الان دوتاشاخ دراوردم ک میگی عفونت ادراری بزنه ب خونم و فلان و خودکشی ،خجالت بکش ایقد منفی باف نباش دختر مادرتو دق میدیا بعد حسرتشو میخوری خودت ک هیچیت نمیشه اونارو نکران خودت نکن ،ازمایش اگه داری بده ببینم بت بگم چیکار کنی

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  

عزیزم من ب عنوان ی دانشجو روانشناسی در این حد متونم بگم ناراحت نباش گلم 

روحیه داشته باش 

انشالله همه چیز اوکی میشه ب خدا توکل کن 

خودکشی !!چرا؟ 

مگ نمیگی دلت میسوزه برای مادرت اینجوری بدتر عذابش نیدی اون مادر شاید ظاهر نمایی کنه ولی خدا نیدونه تو دلش چ خبره آرومش کن ازش آرامش بگیر 

نزار بیشتر از این آشوب باشه نیدونم سخته و ما هیچکدوم شاید نتونیم خوب درکت کنیم و حتی توی جایگاهتم نیسیم اگ فکر کردی نیاز داری با کسی حرف بزنی من هستم گلم خوشحال میشم 

علائمتون چی بود ببخشید؟

تب ولرز تهوع استفراغ ادرار خونی زیر چشامم کبود شدن سوزش هنگام ادرار درد شدید کلیه بوی بدادرار خارش چشم درد چشم بی حسی بدن بخدا انگار مردم ولی زنده ام یجوری ام حتی دکتراهم بهم یجوری نگاه میکنن

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎
2738
تب ولرز تهوع استفراغ ادرار خونی زیر چشامم کبود شدن سوزش هنگام ادرار درد شدید کلیه بوی بدادرار خارش چ ...

آزمایشات کلیوی رو دادی؟بده بببینم 

تو خوب میشی مطمئنم

خیلی خوشبخت میشی

یه سفر به اون ور آب داری

دوتا هم بچه خدا بهت میده

با همین شوهرت تا آخرش هستی

قرآن بزرگترین نعمت خداوند به بنده اش است هروز ۵۰ آیه از قرآن بخوانید و خود و زندگیتان را ایمن کنید❤🙏
تو خوب میشی مطمئنم خیلی خوشبخت میشی یه سفر به اون ور آب داری دوتا هم بچه خدا بهت میده با همین شو ...

برامنم فال بگیر ببینم 

2706