2733
2734
عنوان

دلم برای مامانم میسوزه+اسکرین پیاماش

| مشاهده متن کامل بحث + 77633 بازدید | 653 پست
اخه منکه آخرش میمیرم عفونتم عود کرده زده همه جای بدنم نمیخوام خانوادم پولشون بره الکی سر من آلان خان ...

از کجا میدونی میمیری استغفرالله شدی خدا خانوادت از ته دل وبا صمیم قلب دارن برات تلاش میکنن شمام کمکشون کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از سستیت حالم بهم خورد ...من با چند تا مشکل دست وپنجه گرم می کنم اما اینقدر ناامید نیستم خواهشا خودتو جم کن

برای خوشبختی همتون صلوات میفرستم ♥️شما هم اگه دوست داشتید برام صلوات بفرستید😍
2731
از سستیت حالم بهم خورد ...من با چند تا مشکل دست وپنجه گرم می کنم اما اینقدر ناامید نیستم خواهشا خودت ...

تو نمیدونی الان تو چه حالی ام کارم شده همش مسکن میخندم اطرافیان ناراحت نشن ولی مامانم زنگ میزنه از صدام میفهمه خوب نیستم هرچقدر میگم خوبم میگه من مادرم میفهمم خوب نبستی حتی پدرم که بخاطر ازدولجم باهام حرف نمیزد زنگ زد گریه کرد گفت بیا ببرمت دکتر شهر دیگه 

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎
عزیزم باشوهرت به کجا رسیدی تاپیکای قبلت گفتی میخوام طلاق بگیرم

اومد بغلم کرد بزور بوس میکرد گفتم ازت بدم میاد نزدیک من نشو اونم گقت خیلیا ازمن بدش میاد مهم اینه یکی دوسم داشته باشه گفتم که دیگه من ندارم گفت تو منو نخوای من میخوامت منو بزور بردحموم آورد بزور آرایشم کرد گفت دوست ندارم این شکلی مریض ببینمت بعدشم دکتر برد ولی من کفتم که دیشب ذات واقعیت دیدم ودلم دیگه باهات خوب نمیشه برم شهرمون اقدام میکنم 

سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ!:)😎
تو نمیدونی الان تو چه حالی ام کارم شده همش مسکن میخندم اطرافیان ناراحت نشن ولی مامانم زنگ میزنه از ص ...

عزیزم چرا اینقدر نا امیدی برو پیش متخصص عفونی یا آنکولوژی بخدا خوب میشی ...کدوم استانی؟

برای خوشبختی همتون صلوات میفرستم ♥️شما هم اگه دوست داشتید برام صلوات بفرستید😍
توروخدا چجوری دلتون میاد مادرتونو ناراحت کنید؟!خودتو خوشحال نشون بده.تو باخودکشی فکرمیکنی بهشون کمک ...

خود کشی چیه...

بیچاره از شوهرش عفونت ادراری گرفته.

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
اخه منکه آخرش میمیرم عفونتم عود کرده زده همه جای بدنم نمیخوام خانوادم پولشون بره الکی سر من آلان خان ...

علائمتون چی بود ببخشید؟

من مسئول حرفی هستم که می زنم  اما مسئول برداشت شما از حرفم نیستم...!

چرا هرچی میشه خودکشی میکنید میدونم سخته ولی خودکشی کنی عذابش همیشگیه معنی همیشگیو که میفهمید 

عذابش صدبرابر بدتر این دنیا است

نژادپرست نباشیم و به عقاید هم احترام بزاریم هرکسی یه اخلاق و عقایدی داره که ممکنه شما ازش خوشتون نیاد یا برعکس پس به هم توهین نکنیم
2706