2737
2739
عنوان

معنی حرف دوست شوهرم..

| مشاهده متن کامل بحث + 4822 بازدید | 175 پست
احسان چیی 😂

وای وای 🤣🤣🙄شیطون حد نداره اصلا نگم برات سیگاری قلیون عاشق دودو دم رفیق باز ول بیصاحاب🤣🤣🤣

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فالکون 🤔 تک پر نیس چندپره

عههههه تک تک میپره دیگه 

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  
عههههه تک تک میپره دیگه 

اهان خخخ نه والا شاید مارو جز پر هاش حساب نمیکنه 

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2728

عزيزم حتما بگو بهش. اول به شوهرت بگو عزيزم توي مهموني ازم رفتار غير موجهي ديدي؟ احتمالا ميگه نه. بعد بگو پس چرا دوستت "اين حرفو" بهم گفت؟ حتما در جريانش بذار. ممكنه بعدا همون دوست مجرد شوهرت برات حرف در بياره كه اره حتما خوشش اومده كه چيزي به شوهرش نگفته حتما دلش بيشتر ميخواد. حتما حتما شوهرتو در جريان بذار. از عاقبتش نترس. فوقش قطع رابطه ميكنن كه اصلا بايد با همچين ادم هيز و بيشرفي قطع رابطه كرد. اگه شوهرت الان از خودت نشنوه خيلي بد ميشه …

پرستار ولی دانشجو 😂
بعد آخر آخر که میخواستیم برسم من تو ماشین بودم، کوچولوهم خواب بود بغلم، شوهرم و دوستش و خانومش رفتن ...

نه نگو شر میشه 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
اهان خخخ نه والا شاید مارو جز پر هاش حساب نمیکنه 

🤣🤣غلط کرده تو هم یه پر جدایی

2738
بعد آخر آخر که میخواستیم برسم من تو ماشین بودم، کوچولوهم خواب بود بغلم، شوهرم و دوستش و خانومش رفتن ...

اره حتما بگو بعدا برات دردسر نشه اسی واقعا درست نیست وقتی متاهلی میرین بیرون مجردم با خودتون ببرین چه دختر چه پسر

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
🤣🤣غلط کرده تو هم یه پر جدایی

😂😂من پر طاووسم اون یکیا پرمرغن 😂😂هودشم کلاغه به خاطر همین درحد نیست جز کارت بارنکی

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
اوه اوه چه توپت پره 😂😂 ن عزیزم اشتب گفتی  نامزدم آقاستتتتت

خب خدارو شکر عزیزم این یه فانه فقط 🤣🤣😘😘

😂😂من پر طاووسم اون یکیا پرمرغن 😂😂هودشم کلاغه به خاطر همین درحد نیست جز کارت بارنکی

🤣🤣🤣

2706