2726
عنوان

معنی حرف دوست شوهرم..

| مشاهده متن کامل بحث + 4820 بازدید | 175 پست
اخه عزیزم آشپزی و اینا بحثش جداست این پسر مجرد، منکه اونجا اشپزی نکرده بودم براش

من تنها چیزی که میگم این بود اگه قصدش تعریف و تمجید بدون نیت بد بود جلوی همه میگفت ولی الان با قصد دیگه سرشو میاره تو که چی کاش من تو رو داشتم اصلا نمیتونم با دید مثبت نگاه کنم

فقط اونایی که اینقدر خوش بینانه‌ای تجزیه تحلیل کردنو دارم نگاه میکنم

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اخه محل کارشون مشترکه، میترسم از عواقبش

پس نگو اگه باز حرفی بهت رد اونوقت دیگه بگو 

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
2728
وای حمیدا اولش عالی خوب عاشق پیشه ولی بعدها یه هیز هستن ک نگو هر کاری بگی میکنن 🤣🤣🤣

پژمان چطورن

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
اخه عزیزم آشپزی و اینا بحثش جداست این پسر مجرد، منکه اونجا اشپزی نکرده بودم براش

من گفتم کلن فقط آشپزی نه .ابجیم خیلی شوهری هست همه جادور شوهرش هست خیلی هم خوشگل . من خیلی شنیدم بهش میگن بخدا .ولی براش عادی شده .یبارم دوست شوهرش پیام داده بود گفت مرسی داداش اومد بیرون دیگه رو اسمش نرفت گفت شاید منظور داشته باشه 

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
استاتر شاید تا حالا کسی ازت تعریف نکرده .من ابجیم اشپزیش قیافش همه چیزش عالیه .همه بهش میگن خوش بحال ...

چه ربطی داره طرف اومده گفته کاش من جای شوهرت بودم این حرف یعنی چییی؟؟

دقیقا جاریم یه همچین حرفیو درمورد شوهرم به من گف 

گفته اگ فلانی شوهر من بود براش فلان میکردم 🤬 این حرف خیلی زشته خیلی

زندگی فرصت لمس لحظه هاست ...

اگه همكارم هستن فعلا چيزي نگو؛ شايد ديگه تكرار نكنه، فقط بازم ديديش سرسنگينتر باش باهاش

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️
پژمان چطورن

پژمان، تک پر فقط یعنی یهو ولت میکنه میره با بعدی فالکون اینجوریه 🤣🤣

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  
پژمان، تک پر فقط یعنی یهو ولت میکنه میره با بعدی فالکون اینجوریه 🤣🤣

فالکون 🤔

تک پر نیس چندپره

2706