2733
2734
عنوان

شوهرسابقم بهم پیشنهاد داد

| مشاهده متن کامل بحث + 15952 بازدید | 222 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شما در هر صورت یه بچه‌ی مشترک دارید و هیچوقت کامل راهتون از هم جدا نمیشه. اینکه بخاطر پسرتون توی رویدادای مربوط به پسرتون،به صورت مشترک و مسالمت امیز حضور داشته باشین،کار خیلی خوبیه

خانما میشه مدام تکرار نکنین انشالله برمیگردین و فلان 

ادم عاقل مگه از یه سوراخ دوبار گزیده میشه 

مطمعن باشین وقتی یه زن و مردیه نقطقه اخر میرسن میرن دنبال طلاق 

برگشت دوباره بزرگترین اشتباه دنیاس دیده نشده بعد طلاق رجوع بشه و زندگی بهتری پیش گرفته بشه 

توروخدا نگین شاید استارتر تهدید تاثیر حرفاتون قرار بگیره هفت هشت ماه بعد  طلاق بدترین زمان یه  خانم ممطلقه اس ممکنه با این حرفا احساساتی بشه و مجدد اشتباه بزرگتر بکنه

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
به نظرم مشکلی نیست البته اگه بیرون از خونه باشه و اگر اونجا مهمون دارن، حواست باشه که اصلا با شوهرت ...

امروز شوهرسابقم نشست ریز به ریز کارهایی که تو این چندوقت کرده بود رو برام تعریف کرد

یه جوری که انگار هنوزم باهمیم😓

بله..الان پسرتون تو اولویته..هر کاری واسه خوشحال کردنس بکنین

برای این که پسرم حالش خوب بشه قندش بیاد پایین قبول کردم

قندش خیلی بالاست😓😓😓

گفتم شاید بخاطر عصبی شدنش باشه،قند عصبی گرفته😓

2738
😭😭😭😭😭😭 من تو فکر اینم برگردم

اسی بگردمت چقد غصه داری اخه..دلم خیلی گرفت واست.خداکنه بهترینا واست اتفاق بیفته.کار خوبی کردی با بچت و بابای بچت میری بیرون.بخاطر خوشحالی پسرت..اما زیر نظرش داشته باش اگه آدم بدی هست هنوزم،پس بهش برنگرد که اذیت سی خدای نکرده

وقتی به یه احمق بیش از حدخوبی میکنی،خودتو واسه ضربه هاش آماده کن.