2733
2734
عنوان

شوهرسابقم بهم پیشنهاد داد

| مشاهده متن کامل بحث + 15952 بازدید | 222 پست

اسی فضولیه سرچی جداشدین؟ اگه مسئله خاصی نبود جداییتون بخاطر بچت برگرد طفلی چقدر بخاطر اون جمله ک گفته انگار سه تایی باهم زندگی میکنیم دلم شکست 😞 بمیرم براش💔💔💔

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باید یه برنامه جور کنید نهایتا اگر دیر شد شب برید خونه یکی از دوستانتون که کسی شک نکنه

شوهرم حواسش هست

گفتم نمیخوام کسی بفهمه 

گفت زودتر میریم که دیروقت نشده برگردیم

2738
اسی فضولیه سرچی جداشدین؟ اگه مسئله خاصی نبود جداییتون بخاطر بچت برگرد طفلی چقدر بخاطر اون جمله ک گفت ...

خدانکنه عزیزم

یه تاپیک میزنم که دوستان همه ببینن

امشب با شوهرم خیلی حرف زدیم

گفت برگرد

گفتم مگه چیزی عوض شده

خیلی حرف ها زدیم

چی بگم ... ادم عاقل دو بار یه اشتباه نمیکنه مگر اینکه شرایط فرق کرده باشه

بهش گفتم بهت اعتماد ندارم

باید دوست داشتنت رو بهم ثابت کنی

گفت هرجوری تو بخوای ثابت میکنم

گفتم فعلا باید بریم مشاوره

بعد کم کم ببینم اصلا رفتارهات درست شده یا نه