2726
عنوان

شوهرسابقم بهم پیشنهاد داد

| مشاهده متن کامل بحث + 15951 بازدید | 222 پست

شما شايد ديگه زن و شوهر نباشين ولى پدر و مادرين

خيلى كارت خوب بود 

من خودم دو سالم بود پدر و مادرم جدا شدن ولى اگه زن و شوهر نبودن به جاش يه پدر و مادر هماهنگ و خوب بودن اينه كه من مشكلى حس نكردم تو زندگيم

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه هردومون ازدواج نکردیم

به نظرم مشکلی نیست

البته اگه بیرون از خونه باشه و اگر اونجا مهمون دارن، حواست باشه که اصلا با شوهرت هم‌کلام نشی و گرم نگیری و کلا یه جوری نشون بدی که متوجه بشن فقط واسه دل پسرت رفتی

وقتی شوهرسابقم رفت داروهای پسرم رو بگیره پسرم گفت مامان چه خوبه هم تو هستی هم بابا انگار که هنوزم ب ...

طفلی بچه ها خیلی لطمه میبینن!

برادر زاده من هم همین مشکلو داره فرقش اینکه طفلی پیش مامانم مونده!برادرم ازدواج کرده زنش قبول نکرد بچه رو نگه داره مامانشم که رفته!طفلی خیلی عذاب میکشه!😭

نه، چیزی ک بالا آوردیو دوباره نخور

چقدر بد صحبت میکنید

اینکه یه مادر واسه بچش اندازه یکی دوساعت شخصی رو *حتی اگه ازش متنفر باشه* تحمل کنه چیش بده؟ 

لعنت به جایی که تو تفکر مردمش هر کی رشته تجربی یا ریاضی نیست خنگه 😫🥺تا وقتی کارای دیگران آسیبی بهت نمیزنه حق دخالت نداری 🙃😉 / نظراتم شاید از نظر شما درست نباشه که منطقیه پس لطفا توهین نکنید 😇😁 / یه بلیط قطار و رفتن از پیش ماگل ها یکی از نیاز های واقعیمه 🍗/ عاشق این ایموجیم 🙂 معلوم نیس خوشحاله، ناراحته، دوست داره، میخواد بکشتت 😆😂  خیلی خوب میشه اگه یه سری بفهمن لازم نیست برای اختلاف سلیقه به کسی توهین کنی 😒😑 
آخه بدون هیچ ناز کردنی انگار از خدام بود بگه منم بگم آره میام😅

بخاطر سوهرت که نگفتی

شما پدرومادرین.واسه خاطر بچتون قراره برید بیرون

برو خوش بگذره بهتون مخصوصا پسرت

عشق زندگیم خوش اومدی به دنیا مامانو بابا داداش عاشقتن😘😘
2706