2194
2106
عنوان

من حسودم ؟؟

471 بازدید | 51 پست

بچه ها من اصلا تا امروز هيچوقت احساس نكردم قبطه خوردم ب كسي يا از موفقيت و خوشحالي كسي ناراحت بودم ! 

قضيه اينه كه من عروسي نگرفتم ! 

يعني اوج كرونا بود و تصميم گرفتم كه ب جا عروسي خونه بخريم 

بماند كه چقد قوم شوهر عذابم دادن سر خريد خونه كه ذره اي ذوق اولين خونم و شروع زندگي مشتركم رو نكردم !!! 

من حتي هنوز لباس عروس واسه عكاسي هم نپوشيدم … 

ولي الان همه دخترا فاميلامون ك هم سن و سال بوديم دارن جشن ميگيرن

و ماهم دعوتيم به يكيش

راستش دلم ميگيره نه از عروسي اونا به حال خودم 

امشب يه عروس داماد خوشحال ديدم تو ماشين كه كلي ماشين دنبالشون افتاده بودن و بوق ميزدن 

براشون ارزو خوشبختي كردم ولي بغض كردم 

يه چيزي گلومو گرفت …. 

🌱 فقط يه صلوات برام بگو🌱

خب اتلیه رو. برو لباس و بپوش عزیزم 

ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂

حق داری 

بچه ها ما باغ انگور داریم و شیره انگور خانگی درست کردیم. به همراه مویز خوشمزه.  اگر کسی میخواد بگه براش میفرستم. عکس و فیلم محصول هم در تلگرام و واتساپ میتونم بفرستم ....اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

سالگرد مفصل بگیر

زندگی وقتی شیرین میشه که هیچ توقعی از هیشکی نداشته باشیم /چقدر برای دیگران مفید بودی که از دیگران توقع داری/اگه دیگران زندگی مشترکت رو برات سخت کردن یعنی هنوز نفهمیدی باید حصار تنهایی درست کنی برای خانواده کوچیکترت/دیگران مهم نیستن فقط خودت مهمی/ از آدمایی که ناراحتت می کنن  دور باش تاپیکامخاطراتمن دوسشون دارم/ چن تا تاپیکام برای خواهرمه تناقض دیدین نگید دروغگوئه😅برای مامان شدنم دعا کنید مرسی😊
2050

اگر مثل من بعد ده سال زندگی مشترک مستاجربودی وحسرت صاحب خونه بودن به دلت بود وهمین الان شوهرت باکلی گریه از مستاجری خوابش میبرد میفهمیدی عروسی اونم ۱شب به سالهای سال مستاجری نمیرزه شمامنطقی زندگی کردی وخوشبختی فقط برای ادم هاییه که همیشه تصمیم منطقی ودرست میگیرن

سالگرد مفصل بگیر

متاسفانه يه اخلاقي دارم كه حس ميكنم ديگه هيچي جاي اون عروسي اولو نميگيره 

بنظرم مسخرس واسه سالگرد ملت رو دعوت كنم كه چي اخه

🌱 فقط يه صلوات برام بگو🌱

مهم نیست اصلا

بهش فکر نکن

واقعا عروسی دیگه از مد افتاده

باور کن🙏❤️

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
منم عروسی نگرفتم که خونه بخریم پشیمونم

یه مراسم کوچیک قشنگ برا خودت بگیر حتما. ولی من دوست داشتم عروسی نگیرم. انقدر بدم می‌اومد خخخخمجبورم کردن که باید عروسی بگیریم. کاش جامون عوض شده بود.

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟

من شب همسرم دستمو گرفت 

رفتیم خونه ی خودمون 

عروسی های زیادی دیدم باحال 

ولی نه غبطه خوردم نه هیچی 

چون همسرم دوسم داره  

منم دوسش دارم 

عزیزم همیشه به داشته هات فکر کن نه به نداشته هات 

حالا فک کن عروسی هم گرفتی 

ولی از زندگیت ناراضی هستی  

هیچ ارزشی نداره 

خدای دوست داشتنی من 😘لطفا بهم یه گل دختر سالم و صالح بده 😍که پسرم هم یه خواهر مهربون داشته باشه👨‍👩‍👧‍👦 لطفا خوشکلم باشه😊 راستی خداجونم دوست دارم قربونت بشم کاش میشد واقعنی بغلت کنم 🤗😘😍شکرررت مهربانم  به خودت قسم دوست دارم 💝
2183
متاسفانه يه اخلاقي دارم كه حس ميكنم ديگه هيچي جاي اون عروسي اولو نميگيره  بنظرم مسخرس واسه سال ...

دوستای صمیمیت باشن و خانوادتون 

خودتون فقط اتلیه برین 

آشنایا! گله دارم ز تو چندان که مپرس ...
خب اتلیه رو. برو لباس و بپوش عزیزم 

حتما اينكارو ميكنم 

ولي يه حس بدي دارم كه من زندگيمو اينجوري شروع كردم 

شايد لفظ جالبي نباشه اما مثل دختراي بيوه رفتم سر زندگيم😔

🌱 فقط يه صلوات برام بگو🌱