2733
2734
عنوان

طلاق عاطفی

| مشاهده متن کامل بحث + 2547 بازدید | 90 پست
من اگر بچه نداشتم جدا میشدم الان ترس از دست داذن بچمو دارم

خداروشکر من نزاشتم بچه گیرم بیاد همسر منم کاملا سرد و بی محبت دست بزن داشت از لحاظ مالی ازم سو استفاده کرده اصلا حالم خوب نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از لحاظ مالی میتونی مستقل بشی ؟ چند سالته ؟ پدر بچه اگر جدا بشی حضانت میده ب شما یا نه به نظرت ؟ الب ...

میتونم مستقل بشم اما بچه رو بمن نمیده چون میدونه چقدر وابستشم یکیار خواستم برن قهر گفت دست به بچه نمیزنی تنها میری و من نشستم سرجام

مشکل من همینه همسر من اهل حرف زذن نیس اعتراضشو با قهر نشون میده  ممکنه بک هفته قهر باشه و من ه ...

من خیلی با این شخصیتا برخورد داشتم.چرا هر بار خودت پیش قدم نمیشی؟ نه اینکه بخای عذرخواهی کنی.شاید کافی باشه یه شام مفصل تدارک ببینی .یه چای کنارش بنوشی و یه سوال ساده بپرسی .. چرا پکری؟ شاید ب همین سادگی سر درد دلشو باز کنه برات

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
2728
من خیلی با این شخصیتا برخورد داشتم.چرا هر بار خودت پیش قدم نمیشی؟ نه اینکه بخای عذرخواهی کنی.شاید کا ...

باورت میشه همه ی اینکارارو کزدم ولی فایده نداشته حتی خیلی خیلی فراتر اما دوست داشته قهر باشه

انگار فم و غصه رو ذوست داره تا شادی

2740

طلاق عاطفی مزخرف ترین چیزیه که میتونه اتفاق بیفته و  روان‌بچه خیلی تاثیر میزاره

پدر مادر منم طلاق عاطفی گرقته بودن تا جایی که مادرم پیش من میخابه

و من هنوز با ۱۸ سال سن‌ عذاب میکشم 

بنظرم‌اگه ادامه پیدا کرد طلاق بگیر

طلاق خیلی بهتر از طلاق عاطفیه

طلاقی عاطفی هرچی بچت بزرگتر بشه روز به روز افسرده تر میشه :)

به خاطر بچت سعی کن اول خودتو تغییر بدی  الکی بگو و بلند بلند بخند با پسرت برقص و شادی‌ کن شاید ...

من با پسرم رفتارم خوبه تفریح میریم پارک میریم تو خونه بازی میکنیم اما همسرم واکنشی ندارع فقط تو گوشی

باور کن گاهی از غصه و تنهایی با خودم حرف نیزنم

من خیلی وقته با خودم حرف میزنم...ماهم طلاق عاطفی گرفتیم...فقط اسممون زن و شوهریم... اما برام مهم نیست دیگه... با بچهام از زندگیم لذت میبرم

مادر دو کودک 🐦🐦
باورت میشه همه ی اینکارارو کزدم ولی فایده نداشته حتی خیلی خیلی فراتر اما دوست داشته قهر باشه انگار ...

آره باورم میشه.خودِ من آدمِ بد قلقی هستم پیش همسرم.

همسرت خودشم نمیدونه چشه عزیزم ب این خاطر هست ک نمیتونه برات توضیح بده.ب نظرم ب آرام بخش نیاز داره.شاید مسائلی آزارش میده ک قدرت بیانش رو نداره و ناخواسته آوار میشه توی زندگیتون

یکم دمنوشای آرام بخش درست کن براش

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ