2733
2734
عنوان

طلاق عاطفی

| مشاهده متن کامل بحث + 2547 بازدید | 90 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک سال ؟؟؟؟؟

واقعا زمان خیلی طولانی هست 

شما فرزندی دارید که اتفاقا پسر هم هست و مطمئنا از پدرش الگو خواهد گرفت 

پس بهتره یه فکری به حال زندگیتون بکنید 

و حتما به یه مشاور مجرب مراجعه کنید

ما ملت امام حسینیم💚💚
2728
یکبار رفتیم و مشاور چون مقصرش کرد که تمام کارا و رفتاراش اشتباهه حاضر نشد ادامه بذه

بازم تلاش کن برای مشاوره

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

عزیزم ب طلاق فکر نکن.ب زندگیت کمک کن ک پسرت توی جو آروم بزرگ بشه.

بهش پیام بده و تموم حرفای دلت رو بهش بگو ..البته با ملایمت .. و از اونم بخاه ک حرف بزنه.ب نظرم این رفتار همسرت ریشه در خانوادش و کودکیش داره

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
2738
یک سال ؟؟؟؟؟ واقعا زمان خیلی طولانی هست  شما فرزندی دارید که اتفاقا پسر هم هست و مطمئنا از پد ...

خوذش یکبار اومد مشاوره و دقیقا اولش طلبکارانه نشسته بود که من مقصر باشم ولی مشاوره تمام رفتاراشو رذ کرد و باعث شد دیگه هیچ وقت نیاذ

باور کن گاهی از غصه و تنهایی با خودم حرف نیزنم

از لحاظ مالی میتونی مستقل بشی ؟ چند سالته ؟ پدر بچه اگر جدا بشی حضانت میده ب شما یا نه به نظرت ؟ البته بچه تا چند سال می‌تونه پیش مادرش باشه اینا به کنار حتما باید بری پیش مشاور و اینم بگم هیچوقت تو زندگی هیچ چیزو تا حدی که موجب ازار و اذیتت بشه اگر راهی هست که بتونی از شرایط موجود فرار کنی هیچوقت تحملل نکن 

بهتره بری پیش مشاور شاید بتونی دوباره زندگیت گرم کنی بهتر بود از اول میرفتی یکی از آشناهای ماهم اینجوری بود شکر خدا چن جلسه مشاوره رفتن حل شد جوری بود که مرد قهر میکرد ۳۰ روز نبود گم و گور میکرد خودشو

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ ۗ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ
عزیزم ب طلاق فکر نکن.ب زندگیت کمک کن ک پسرت توی جو آروم بزرگ بشه. بهش پیام بده و تموم حرفای دلت ...

مشکل من همینه همسر من اهل حرف زذن نیس اعتراضشو با قهر نشون میده 

ممکنه بک هفته قهر باشه و من هنوز علتشو نمیدونم که چرا