2737
2739
عنوان

طلاق عاطفی

| مشاهده متن کامل بحث + 2547 بازدید | 90 پست
طلاق عاطفی مزخرف ترین چیزیه که میتونه اتفاق بیفته و  روان‌بچه خیلی تاثیر میزاره پدر مادر منم ط ...

نمیدونم کار درست چیه دلم میخواد بچم پیش خودم باشه اما همسرم اینقدر لجبازه برای ازار من هم شده بچه رو نمیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی وقته با خودم حرف میزنم...ماهم طلاق عاطفی گرفتیم...فقط اسممون زن و شوهریم... اما برام مهم نیس ...

خب خودت از لخاظ عاطفی نیازی نداری

من دلم میخواد کسی باشه باهاش سفر برم نمیدونم پیاده روی برم پارک برم سنی ندارم اینا برام بشه حسزت

دذسته تنهایی هم میشع رفت ولی ادم گاهی همدم میخواد 

2728
نمیدونم کار درست چیه دلم میخواد بچم پیش خودم باشه اما همسرم اینقدر لجبازه برای ازار من هم شده بچه رو ...

دقیقا عین پدر منه

منم مادرم‌چون وابستگی شدیدی نسبت به من داره صبر کرده تا ۱۸ سالم‌تموم بشه و بعد طلاق بگیره

که البته زودترم‌میتونس اقدام‌کنه ولی خب!

بزار یه کم‌دیگ‌ک بچت بزرگتر شد دادگاه از‌خودش میپرسه که دوس داره پیش چ کسی باشه

و اگه بگه مامانم

هیچ غلطی نمیتونه بکنه شوهرت /=

من خیلی با این شخصیتا برخورد داشتم.چرا هر بار خودت پیش قدم نمیشی؟ نه اینکه بخای عذرخواهی کنی.شاید کا ...

بابای من دقیقا اینطوریه وای چقدر عذاب کشیدیم از این رفتارش تازه در کنار قهر بودن آزار روحی هم میده مثلا خونرو کثیف میکنه یا یه وسیله را آسیب میزنه مامانم خیلی صبوره 😔

*لا حول ولاقوة الابالله العلی العظیم*
آره باورم میشه.خودِ من آدمِ بد قلقی هستم پیش همسرم. همسرت خودشم نمیدونه چشه عزیزم ب این خاطر هست ...

نمیدونم شاید اینجور باشه ولی دیگه سرد شدم ازش انگار میگم بیخیال برم جلو اشتی کنیم باز ماه دیگه یه بهونه پیدا میکنه ناز کنه

2740
دقیقا عین پدر منه منم مادرم‌چون وابستگی شدیدی نسبت به من داره صبر کرده تا ۱۸ سالم‌تموم بشه و بعد طل ...

اره تا اون موقع البته از افسردگی و تنهایی اگر دق نکرده باشم

بابای من دقیقا اینطوریه وای چقدر عذاب کشیدیم از این رفتارش تازه در کنار قهر بودن آزار روحی هم میده م ...

فکر کردم فقط بابای من آزار داره خونه رو بهم بریزه😅 ولی قهر کردن بلد نیس غرم میزنیم سرش با خنده رد میکنه

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ

نقطه ضعف نشون نده

نذار بفهمه ب بچه وابسته ای

ی حرکت جدی بزن بگو تا الان ب خاطر بچه صبر کردم

یک سال گذشت تو عوض بشو نیستی

از این جا ب بعد برای روح و روانم ارزش قائلم

تو اسم اینو گذاشتی زندگی؟ ولی برای من زندگی و خانواده معنیش این نیس! مثه مرده ها فقط حضورِ فیزیکی داشته باشیم برای هم... نمایشی

اگه ناراحتی ازم حلش کنیم اگه ن ک من دیگه نیستم آقا

البته تحت نظر مشاور سنگاتو وا کن و تهدیدش کن

شاید ب خودش اومد

بعضی مردها تا زمانی ک احساس خطر نکنن و خیالش جمع باشه ک ب خاطر بچت تحمل می کنی، تغییری تو زندگی و رفتارش نمی ده... می گه همینی ک هست داره تحمل می کنه دیگه

اگرم عوض نشد و از تهدیدت نترسید مطمئن باش منتظر این روز بوده و خوش حال می شه ک تو بری، چون پای نفر سومی در میونه

بهترین راه اینه ک ی کاری کنی "مجبور" شه بره مشاوره