2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به خدا الان معلوم نیست ،انشالله همونی باشه که دلت میخواد البته سالم انشاالله ،برای منم توی ان تی گفت ...

ومنی که ان تی بهم گفت بچت صدرصد پسره اما صدرصد دختربود😂

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
معذرت میخام شوهرشما غلط کرده چیز... هم خورده باخانوادش مگه  دختر یاپسرشدن بچه ربطی به زن داره پ ...

عزیرم مثل آب تو هاون کوبیدن فایده نداره وقتی قبول نمیکنن

ما خودمون سه تا خواهریم 

کلی به من و مادرم طعنه زدن 

خیلی دعا کنید برام

2731
نه عزیزم باشمانبودم که گفتم بچت پسره با اون دوستمون بودم

حالا شما از روی چی تشخیص میدین

چند درصد تا حالا درست گفتین

من کلی رژیم گرفتم 

روز تخمک گذاری و شب بعدش اقدام کردم 

قرص فلوکونازول خوردم 

2740
عزیرم مثل آب تو هاون کوبیدن فایده نداره وقتی قبول نمیکنن ما خودمون سه تا خواهریم  کلی به من و ...

خوب پس خودتم  پزیرفتی که مشکل ازخودته نه شوهرت خواهرای شما به شما چه ارتباطی داره پدر شماهم نطفهاش ضعیف بوده متل همسرشما

حالا شما از روی چی تشخیص میدین چند درصد تا حالا درست گفتین من کلی رژیم گرفتم  روز تخمک گذاری ...

تاپیک هفت هشت مونده به اخرمو بخون راجب تشخص دادانمه  90درصد درست گفتم جنسیاتو رو کلا تو نی نی سایت معروف شدمه😂

خداروشکر شما جفتش رو داری انشالله سلامت باشن

من چهارتا دختردارم سه تا هم پسر دخترابرامنو شوهرم خیلییییی قابل احترام تر و دوست داشتنی ترن

من چهارتا دختردارم سه تا هم پسر دخترابرامنو شوهرم خیلییییی قابل احترام تر و دوست داشتنی ترن

خدا برات نگهشون داره به خدا مادر منم میگه شما دخترا بیشتر از ی پسر به درد ما میخورین خداروشکر 

اما متاسفانه همه این ذهنیت رو ندارن

2706