2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا سونو بهت چی گفت ازنظرمن 80درصد پسره

بهم گف پسر ولی نمیدونم چرا حسم میگه دختره😬

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
2731
خوب پس درست حدس زدم پسره😍😍

بله🙂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
خوب پس درست حدس زدم پسره😍😍

بچع اسی چی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من انشالله مرداد ماه دختر گلم بدنیا میاد ( گندم گلم ) 

ولی همیشه اینو یادتون باشه 

*پسر اسم پدر مادر حفظ میکنه 

دختر خوده پدر و مادر حفظ میکنه*

( هرچند که ماها انتظاری از بچمون نداریم همینک بتونیم تو رفاه اسایش بزرگش کنیم که فردا پس فردا بخاطر تعیین جنسیت بچه خودش نکوبن تو سرش ) 

سعی خودم میکنم بهترینارو نصیبش کنم که زیر دست جنس مذکر نباشه که یروز استرس اینارو نداشته باشه بچش دختر باشه یا پسر 

خدا بچه همه رو حفظ کنه گندم منم بینشون 😍

عشقا موفق باشید 

کی گفته من از دختر بدم میاد جونمم برای دختر میدم  میدم زندگیم از هم میپاشه این پسر نشه  ...

معذرت میخام شوهرشما غلط کرده چیز... هم خورده باخانوادش مگه  دختر یاپسرشدن بچه ربطی به زن داره پدر دگه نطفش ضعیف باشه هرکاریم که بکنید باز بچتون دختر میشه بی عرضگی از پسرشونه که نطفهاش ضعیفه و دختر پس میندازه ازلحاظ خدایی وپزشکی  90درصد جنسیت بچه برمیگرده به نطفه پدررررررررررررر اینارو حالیشون کن 

فدای چهارتا دخترام   قربون سه تاپسرام  دور هفت تاتون بگردم   
2706