2737
2739
عنوان

خانومهای محترم یه سوال دارم اگه ممکنه بیاید جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 102 پست

سعی کنین در محیط کار فامیل با یکی اشنا شین بیرون برین...همو بشناسین سریع اقدام نکنین برای ازدواج بنظر من به شناخت کافی از هم برسین بعد....

من تو این حال نبودم...😭😭😭💔💔💔اونا منو به این حال رسوندن😭😭😭😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی زندگی‌باعشق روشروع کنید دوست داشتن متقابل حتی اگه چندسال دیگه طول بکشه

خیلی دوست دارم کسی باشه همراه باشه از طرفی هم خانواده دوست دارن متاهل بشم خودمم خیلی بچه دوست دارم

با خدا باش پادشاهی کن .آن کس که باید ببیند میبیند😙
2742

[QUOTE=212887682]سعی کنین در محیط کار فامیل با یکی اشنا شین بیرون برین...همو بشناسین سریع اقدام نکنین برای متاسفانه هرچقدر میگردم اونی رو که میخوام فعلا پیدا نکردم به همه دوستام و فامیل هم سپردم

2740
خیلی دوست دارم کسی باشه همراه باشه از طرفی هم خانواده دوست دارن متاهل بشم خودمم خیلی بچه دوست دارم

ایشالله هروقت قسمتتون بشه همون میشه

خوشبخت وعاقبت بخیر شید

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
😂😂ببخش ولی اخه تو میگی تازه عروس شدی چرا انقدر سریع از زندگی زده شدی

ن تازه هم ک نیس ولی ماله همون طرفام رباط و اسلامشهر ک اسی گف

اسی از خودش گف منم وسوسه شدم😂

حالا تو میگی زود.....اینوبت بگم

من جوابممنفی بود امابا هزار واسطه فرستادن واصرار بله دادم

اینوگفتم ک بدونی منو بسختی بدست اوردن

فک کن امروز عقد کردبم منو بردن خونشون شهر دیگه بودن

فردا صبش چنان دعوایی باهام کردن ک بیا وببین......

چرا؟

چون ک من لباسامو  شسته بودم دادم شوهرم ببره پهن کنه چون من هموز از حمام درنیومده بودم.همین.

ک چرا پسر من برای من کار نمیکنه تو میخای ازش کار بکشی

ببین دعواها....

ن تازه هم ک نیس ولی ماله همون طرفام رباط و اسلامشهر ک اسی گف اسی از خودش گف منم وسوسه شدم😂 حالا ت ...

به نظرتون اسرار کردن خوبه یا نه؟

2706