2733
2739
عنوان

خانومهای محترم یه سوال دارم اگه ممکنه بیاید جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 102 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب اخه بستگی داره بنظر من ک ن اون کاری ک توش ن میاد بهتره انجام نشه مگر در موارد خاص من هرکیو دید ...

این خانومی که من باهاش صحبت کردم خیلی خوب بود منی که به سختی کسی رو قبول میکنم راحت قبولش کردم واقعا خانوم خوبی بود

با خدا باش پادشاهی کن .آن کس که باید ببیند میبیند😙
این خانومی که من باهاش صحبت کردم خیلی خوب بود منی که به سختی کسی رو قبول میکنم راحت قبولش کردم واقعا ...

خب اون نخاسته دیگه متاسفانه

اگه خیلی دلت پیششه یکبار برو و منطقی باهاش حرف بزن

بگو میتونم دلیل ن گفتنتو بدونم

چون ازت خیلی خوشم اومده

ببین چی میگه

2728
خب اون نخاسته دیگه متاسفانه اگه خیلی دلت پیششه یکبار برو و منطقی باهاش حرف بزن بگو میتونم دلیل ن گ ...

یه مشکلی این وسط هست کی هر چی بهش بگی میگه بزار به خانوادم بگم انگار خودش نمیتونه برا زندگیش تصمیم بگیره

یه مشکلی این وسط هست کی هر چی بهش بگی میگه بزار به خانوادم بگم انگار خودش نمیتونه برا زندگیش تصمیم ب ...

خب برو خونشون کنار خانوادش این سوالو از همشون بپرس

شاید نظر خانوادش تو تصمیم گیریش موثره

ولی اول باخودش بحرف 

یه مشکلی این وسط هست کی هر چی بهش بگی میگه بزار به خانوادم بگم انگار خودش نمیتونه برا زندگیش تصمیم ب ...

ما پنجشنبه صحبت کردیم بعد از صحبت کردن آخرش اون گفت نظرتون چیه من گفتم دوست دارم بیشتر باهم آشنا بشیم اون جواب نداد و گفت با خانواده صحبت میکنم بهتون خبر میدم تا اینکه من شنبه جویای خبر شدم گفت خانواده قبول نمیکنن

ما پنجشنبه صحبت کردیم بعد از صحبت کردن آخرش اون گفت نظرتون چیه من گفتم دوست دارم بیشتر باهم آشنا بشی ...

خوب منو که دیده و نپسندیده بود باید جمعه یا همون روز میگفت دیگه .حتما خودش خوشش اومده که جواب نداده

2738
ساغر شما هم گیر دادیا .آخرین خانومی که باهاش درباره ازدواج صحبت کردم اولش یه مقدار خوابالو بود باورت ...

کشمش هم دم داره یه خانوم بذار جفتش

بعدم من هیچ تجربه ای ندارم اما کسی که خوشش بیاد یه شبه عوض نمیشه

کشمش هم دم داره یه خانوم بذار جفتش بعدم من هیچ تجربه ای ندارم اما کسی که خوشش بیاد یه شبه عوض نمیشه

😀😀😀😀ببخشید نمیدونستم اسم خودتون ساغر هست فکر کردم مستعاره

ن تازه هم ک نیس ولی ماله همون طرفام رباط و اسلامشهر ک اسی گف اسی از خودش گف منم وسوسه شدم😂 حالا ت ...

منم اصلا دوست نداشتم ازدواج کنم و توی سن ۱۶ سالگی ازدواج کردم به اجبار خانواده باورتون نمیشه انقدر گریه کردم گفتم نمیخوام دوستش ندارم ولی مامانم میگفت علاقه به وجود میاد ولی اخر همسرم پارسال فوت کرد با یه بچه برگشتم خونه بابام و خودشون خیلی پشیمونن دیگه بعد این ازدواج هر مردی نگا میکنم از زندگی متنفر میشم

❤❤

من چند نفر اینجوری بودن میشناختم ، براساس توصیه طب اسلامی، غروب چهارشنبه ها ، سرکه انگور اصل  و قلیاب رو روی سرشون ریختن و بختشون باز شد. چون اگر جن عاشق کسی داشته باشه نمیشه و ازدواجش به هم میخوره. اینو جدی میگم و دیدم که میگم

من چند نفر اینجوری بودن میشناختم ، براساس توصیه طب اسلامی، غروب چهارشنبه ها ، سرکه انگور اصل  و ...

این جنا پدر منو در اوردن 

2706