2737
2739
عنوان

خانومهای محترم یه سوال دارم اگه ممکنه بیاید جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 102 پست
اینو خوب گفتی موافقم

سنتون؟

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
۳۲

ی زندگی‌باعشق روشروع کنید دوست داشتن متقابل حتی اگه چندسال دیگه طول بکشه

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
این👈🏼🤩😍

ساغر شما هم گیر دادیا .آخرین خانومی که باهاش درباره ازدواج صحبت کردم اولش یه مقدار خوابالو بود باورتون نمیشه وقتی شروع کردم به صحبت فکش افتاد و چشماش کاملا گرد شده بود مطمئنم هیچ کسی رو مثل من پیدا نمیکنه و شاید بعدا پشیمون بشه من خیلی ازش خوشم اومد ولی متاسفانه جوابش منفی شد

با خدا باش پادشاهی کن .آن کس که باید ببیند میبیند😙
2706