2726

آی وی اف من انجام دادم نه درد نداره تخمک کشی با بیهوشیه انتقال هم درد نداره

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

من دارم دارو میگیرم هفته دیگه عملمه.نه خودش که درد نداره بیهوشی هیچی نمیفهمی...فقط بعدش یه ذره یه ذره کوچولو دردداری،مثه پریودی

وقتی به یه احمق بیش از حدخوبی میکنی،خودتو واسه ضربه هاش آماده کن.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من امپولامو زدم فردا صبح زود باید برم  شما دکترتون کیه

من فرناز منتظری..امپول چیا زدی؟من قبل ده صبح ستروتاید..و بین چهار تاشش عصر سینال و hmg...تخمکات خوبن چجوره؟من نه تا دارم.فردا روز یازدهمه میخاد باز سونو کنه،گفت ریزن تخمکام

من فرناز منتظری..امپول چیا زدی؟من قبل ده صبح ستروتاید..و بین چهار تاشش عصر سینال و hmg...تخمکات خوبن ...

من HmHiبا سینال fبا چنتا دیگه ک اسمشو یادم نیس دیروز روز 10ام بود ک امپولامو زدم اندازه تخمکا گفت عالیه و ب 17 سانت رسیده

من HmHiبا سینال fبا چنتا دیگه ک اسمشو یادم نیس دیروز روز 10ام بود ک امپولامو زدم اندازه تخمکا گفت عا ...

خیلی خوبه.دوره ات با من یکیه.فردا روز دوازدده شما و روز یازده من هست.یه روز فرقمونه..اما به من گفت ربزن..

خیلی خوبه.دوره ات با من یکیه.فردا روز دوازدده شما و روز یازده من هست.یه روز فرقمونه..اما به من گفت ر ...

دکتر بهم گفت 30 درصد امکان داره ک بگیره شمام همینو گفته یا درصدش بیشتره؟ 

نتیجه گرفتین؟  یکی از فامیلامون 3 بار کاشته هیچ کدوم جواب نداده خیلی میترسم

من سومین بار مثبت شدم نترس خدا بخواد میشه یکی بار اول مثبت میشه یکی بار پنجم ولی خب نباید ناامید بشی ان شاالله انتقال اول مثبت میشی مشکلتون چیه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
من سومین بار مثبت شدم نترس خدا بخواد میشه یکی بار اول مثبت میشه یکی بار پنجم ولی خب نباید ناامید بشی ...

شوهرم لوله انتقال اسپرم نداره مادرزادی ولی خداروشکر تو بیضه هاش اسپرم هست

من سومین بار مثبت شدم نترس خدا بخواد میشه یکی بار اول مثبت میشه یکی بار پنجم ولی خب نباید ناامید بشی ...

خداروشکر خوش ب حالتون 

انشاالله واسه منم بگیره همه امیدم ب خداس

شوهرم لوله انتقال اسپرم نداره مادرزادی ولی خداروشکر تو بیضه هاش اسپرم هست

چه جالب!!!!!!!!!!!!!

بالاخره یکی پیدا شد مشکل همسر منو داشت فکر میکردم چیز نادریه

مشکل ماهم همین بود دقیقا نگران نباش

خداروشکر خوش ب حالتون  انشاالله واسه منم بگیره همه امیدم ب خداس

عزیزم منم خیلی سختییی کشیدم خیلییییی الان فکرم میکنم گریم میگیره دوباره کلی بلا سرم اومد بار اخر اصلا امید نداشتیم خدا واسمون معجزه کرد خیلی هزینه کردیم 

ان شاالله شما هم مثبت بشی

2706