2733
2739
چه جالب!!!!!!!!!!!!! بالاخره یکی پیدا شد مشکل همسر منو داشت فکر میکردم چیز نادریه مشکل ماهم همین ب ...

اعه واقعا 

من دکتر بهم گفت شب رابطه داشته باشین ک اسپرم جدید بگیریم 

حالا نمیدونم تاثیری داره یا نه اخه وقتی لوله نداره چطوری اسپرم بیاد بیرون

اعه واقعا  من دکتر بهم گفت شب رابطه داشته باشین ک اسپرم جدید بگیریم  حالا نمیدونم تاثیری ...

فک نکنم تاثیر داشته باشه اخه اسپرم که خالی نمیشه ما نداشتیم 

کدوم مرکز میری

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم خیلی سختییی کشیدم خیلییییی الان فکرم میکنم گریم میگیره دوباره کلی بلا سرم اومد بار اخر اصل ...

انشاالله 

واقعا هم سخته از طرفی امپول و درد از طرفی حرف مردم☹️

2731
2740
انشاالله  واقعا هم سخته از طرفی امپول و درد از طرفی حرف مردم☹️

من حرف مردم برام مهم نبود درد ها رو هم تحمل میکردم ولی شوهرم داشت اب میشد اینقدر غصه میخورد بخدا من از غصه اون داشتم میمردم بهش میگفتم بچه نمی خوام اصلا ولی فایده نداشت خیلی اذیت شدم خیلی😭😭😭😭نمی خوام یادم بیاد

الان میگم خدایا واقعا تو اوج ناامیدی بهمون امید دادی خودت بچمونو سالم بیار بغلمون.

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
من یزدم میرم مرکز ناباروری دکتر مریم افتخار 

اها فکر کردم تهرانی

من حرف مردم برام مهم نبود درد ها رو هم تحمل میکردم ولی شوهرم داشت اب میشد اینقدر غصه میخورد بخدا من ...

منم ب کسی نگفتم جز مامانمو مادرشوهرم کسی نمیدونه شوهرم هم ب رو خودش نمیاره ولی میفهمم ک داغونه اوایل ک فهمیده بود مشکل از اونه هی میگفت برو طلاق بگیر ولی اینقدر باهاش حرف زدم تا بحث طلاق رو تموم کرد

منم ب کسی نگفتم جز مامانمو مادرشوهرم کسی نمیدونه شوهرم هم ب رو خودش نمیاره ولی میفهمم ک داغونه اوایل ...

ان شاالله جواب بگیرین فقط واقعا باید صبور باشید و پشت و پناه هم این راه سخته ولی ان شاالله تهش شیرینه😍😍😍

من خیلی تعریف یزد رو شنیدم امیدوارم ک خوب باشه  منم خود یزد نیستم واسه شهرستان اردکانم ت ...

اره یزد خوبه نگران نباش ان شاالله خدا بهت نی نی ناز و سالم بده هر وقتم سوالی داشتی بپرس جواب میدم ی تاپیکی هم هست واسه خانومای آی وی افیه اگه خواستی لینکشو بدم

2706