2737
2739
عنوان

چجوری به نامزدم بگم پول میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 3004 بازدید | 121 پست

هنوز عقد نکردید کجا میخوای بری .؟؟؟ من از این موردا دیدم ک گفتن عروس هول بوده .اول ادما داماد بیان تو رو تو مراسم عقدت ببین بعد برو مراسمای اونا .حس سبکی داره اینکار .الانم وظیفه اون پسر نیس واست خرج کنه چون هنوز رسمی زنش نیسی .خرجیم کنه از رو لطفشه

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره

والا من عقدم بودم مامانم میگفت زشته تا تو خونه منی خرجت با منه رفتی خونه خودت خرجت با شوهرت  چه برسه نامزدیم ،خودمم حتی روم نمیشد بگم یه هزاری بده گرچه بنده خدا شوهرم خودش پول میزد کارتم ولی من هزارتومنشم خرج نکردم😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر خیلی هزینه نکن ارزش نداره 

چه خبره میکاپ ۸۰۰ تومن

• کودک همسری را متوقف کنیم • خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2731
اونایی که میگن وظیفش نیست پس وظیفه پدر منه هزینه عروسی فامیل درجه یک اونارو بده؟

ی جوری میگی هزینه عروسی فامیل درجه یک اونا رو بده انگار دارین خرج میکاپ عروس اونا رو میدین

واقعا قدرتو میدونن؟ یا میگن چقد پرخرجه و بخاطر پولم میخادم؟

ببین من خودم خیلی از اطرافیانم رو دیدم زنه به خودش نمیرسیده یعنی دلش نمیومده پول خرج کنه طرف رفته با یکی دیگه دوست شده که ازش پول میگرفته خوشگل میکرده،ترگل ورگل میکرده،با اینکه پول مرده میرفته از این خوشش میومده،نمیگم خیلییییی بیش از حد ولخرج باشی ،میگم تا اونجایی که درتوان شوهر هست پول بگیریو پثل دافایی که ریختن بیرون مردا میبیننشون لب و لوچشون آویزون میشه،زن اون تیپ اون آرایش اون رنگ مو رو تو خونه انجام بده تا چشم مردش دنبال کسای دیگه نره

2740

گلی لباس چی میخوای بپوشی 😍😍 

واااای خیلی سخته اولین بار به عنوان عروس بری 

خیلی غریبن؟؟؟

- خود خَزانیم و دم از شوق بهاران ممی‌زنیم.                           در وطن خویش غریب :)                                                    ستین ۱۹ هستم دیگه 😌❤️
ببین من خودم خیلی از اطرافیانم رو دیدم زنه به خودش نمیرسیده یعنی دلش نمیومده پول خرج کنه طرف رفته با ...

ن اینور بومی خوبه ن اونور بومی 😁درحد توان شوهر باید خرج کرد😂😂

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
اگه من جای باباش بودم میگفتم چطور اونقدی صمیمی هست که ببره جشن عروسی فامیلش ولی برا پول لباس وظیفه ا ...

به نظر شما بد نیست هنوز از گرد راه نرسیده پسره واسش لباس بخره....خانوادش چی میگن...میگن یعنی یه دست لباس مجلسی نداشته 🤕نباید خودشو از اول کوچیک کنه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
ببین من خودم خیلی از اطرافیانم رو دیدم زنه به خودش نمیرسیده یعنی دلش نمیومده پول خرج کنه طرف رفته با ...

بله، ولی مسأله اینه اوشون هنوز شوهر ایشون نیستن، صرفن نشون هستن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
اینا واسه بعد عقده اونم ن همون ماه اول دوم چند وقت ک از عقد گذشت

طرف میبینی فعلا با پسره دوسته،کلی ازش پول میگیره خرج خودش میکنه پسره براش کادو میخره،اینا که نامزد هم شدن دیگه فقط عقد نکردن

من تو عقدم شوهرم بهم پول میده ها ولی بعضی وقتا کم میارم دیگ بهش نمیگم مثلا  لباسی چیزی دلم میخاد نمیگم بهش 

پشت تمام آرزوهایم خ♡دا ایستاده است..🍃
2706