2752
2734
عنوان

چجوری به نامزدم بگم پول میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 3004 بازدید | 121 پست
فعلا نامزدیت وظیفه اون نیست واست لباس بگیره

اگه من جای باباش بودم میگفتم چطور اونقدی صمیمی هست که ببره جشن عروسی فامیلش ولی برا پول لباس وظیفه ای نداره 😁

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید / تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز / که یکی چراغ روشن ز هزار مرده بهتر/ که به است یک قد خوش ز هزار قامت کوز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونایی که میگن وظیفش نیست پس وظیفه پدر منه هزینه عروسی فامیل درجه یک اونارو بده؟

عروسی فامیل درجه ۱ اوناس بعد تو این همه دانبال دیمبول راه انداختی‌؟

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
اونایی که میگن وظیفش نیست پس وظیفه پدر منه هزینه عروسی فامیل درجه یک اونارو بده؟

نه بابا 

ازش بگیر وظیفشه 

- خود خَزانیم و دم از شوق بهاران ممی‌زنیم.                           در وطن خویش غریب :)                                                    ستین ۱۹ هستم دیگه 😌❤️
2731

نیازی نیس این همه هزینه واسه عروسی پسر نمیدونم چیه نامزد. نامردین حدو مرزا رو جا ب جا نکنین. لطف ب مردم نمیکنی داری میری عروسیشون. در حد نامزد رفتار کنین

وا.هزینه اونارو نمیده هزینه خودتو میده.پس اینجوری بشین خونه آرایش کن و لباس قبلیاتو بپوش.وقتی عقد نیستین دلیل نداره نامزدت هزینه کنه!

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

۸۰۰ میکاپ زیاده چخبرع 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
به نظرم چیزی نگو.فقط در همین حد بگو که لباس مناسب ندارم.اگه خودش شعور داشته باشه میگه بریم بگیریم

اره افرین

بگو باید فردا پس فردا برم خرید

دیگه اگه خودش گفت بیا باهم بریم خیلیم عالی و معلومه باشعوره

اگه چیزی نگفت مشکلی نیست چون وظیفه اش نیست

اما اینکه خودت بگی خیلیییییی زشته

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)

منک روم نمیش مگ اینک خودش بده

افسردگی از جنس غم نیست،خشم است،خشمی علیه خود!خشمی که رو به درون چرخیده وحمله میکند.///شما روح ندارید! شما روح هستید، ک جسم دارید.👻 روانشناس🤓🧠
2706