2737
2739
عنوان

خانما من طبقه بالای مادرشوهرمم..پارسال دستشوعمل کرد و...

| مشاهده متن کامل بحث + 1904 بازدید | 113 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای بمیرم برات میدونم چی میگی..من بارداربودم پیششون بودم طبقه پایین..بعد شبا دردداشتم نمیتونسم بخواب ...

وای منم شنیدم از اینا

صبح تا ظهر کار میکردم بعد شستن ظرف ناهار که میرفتم خونه ی خودم تازه میخاستم بخابم زنگ میزدن بگویم که بیا دخترم اومده بیا براش چایی دم کن بعد برو بخاب

اینقد اینجوری کردن آخرسر مسدودشون کردم دیگه میدونستم کی زنگ میزنن 

چه بی تربیت بود دختراش 

آدم بمیره بهتر از اینه بزار ه عروس از خاب نازه بعدناهار پاشه بیاد براش چایی دم کنه

ببخش ولی خاک توسرشوهرت..انقد ک عصبی شدم برات بخدد

نگووو شوهرم هیچ وقت نبود محل کارش دور بود خودمم زیاد مشکلاتم بهش نمیگفتم قبول دارم میتونست بهتر مدیریت بکنه ولی بچه بود سنی نداشت اون موقع مادر شوهر ظالم بود از سادگی و بی زبونی من سو استفاده کرد 

💖الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم💖
2740
نگووو شوهرم هیچ وقت نبود محل کارش دور بود خودمم زیاد مشکلاتم بهش نمیگفتم قبول دارم میتونست بهتر مدیر ...

چرا سر مامانمون داد میزنیم اما پیش مادرشوهرا لالیم منکه اینطوریم

چرا سر مامانمون داد میزنیم اما پیش مادرشوهرا لالیم منکه اینطوریم

چون میترسیم وجه مون خراب بشه من که جلو مادر شوهرم میترسیدم با شوهرم حتی صخبت کنم

💖الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم💖
چون میترسیم وجه مون خراب بشه من که جلو مادر شوهرم میترسیدم با شوهرم حتی صخبت کنم

تا میخام نظر بدم یا حرفی بزنم زود مادرشوهرم یه حرف بی ربط میزنه و دعوا راه میندازه یبار تو ماشین بودیم با شوهرم حرف میزدم مادرش حرفی زد کم مونده بود ماشینو چپ کنیم

اینقد این زن شارلاتان اگ امچین حرفی زدم ک دیگ زندگیمو جهنم میکنه..تازه پدرشوهرم میگ بچه رو بهانه میک ...

راهش اینه از یه گوش بشنوی از یه گوش در کنی. اصلا" اهمیت ندی. واسه شوهرتم بهانه جور کن 

آینده حتما" زیباست.🥰
وای دختر شوهرم مثلامیگ ظهر بایدسربزنی عصربری شب بری..اگ ی روز نرم دیگ دعواس تومیگی هفته ای ی بار

گفت که گفت غلط کرد ک گفت اگه روز اول نمیرفتی نمیشد وظیفت 

بگو وقت نکردم بچه دارم نمیتونم به همین راحتی بهونه بیار 

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....
2706