2733
2734
عنوان

خانما من طبقه بالای مادرشوهرمم..پارسال دستشوعمل کرد و...

| مشاهده متن کامل بحث + 1904 بازدید | 113 پست
نمیرم دیگ اخم وتخم و زندگیموجهنم میکنن

مقاومتت کمه. ازهمون اول رو خواستت میموندی هفته ای ی ساعت میرفتی نهایت دوهفته دعوا و اخم و تخم بود. الانم اگ بخوای تغییر رویه بدی میشه فقط باید بخوای. 

دختر قشنگم، خوش اومدی به زندگیمون😍مامان فدای تک تک نفسات 🌹
شوهرم ی دعوایی راه انداخت سراینکه سه بارخواهرش اومد کاراشو کرد..میگف چون تو ک و ن گشاد وبی عرضع ای ن ...

من باشم میگم مهر بده طلاق بده، چه حرف زشتی 100 تا زن، مادر یکی، خوب ننه اش عزیزه کاراش رو کنه خود شوهرت یا خواهرش انجام بدن،. زن گرفته، مادرش عزیزه خوب خودشون انجام بدن، مردم از بقیه واسه ننشون مایه میذارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب جون پسرم ک بادنیاعوضش نمیکنم از بس پسرم همش بغلمه و ی دسی کارمیکنم یا کار یاپسرم یا کاربالا یا کار ...

پس بهونه ش رو داری بگو انقدر بغلش کردم و یه دستی کار کردم اینجوری شدم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2728
پس بهونه ش رو داری بگو انقدر بغلش کردم و یه دستی کار کردم اینجوری شدم

اره..دیشب دوتاسیب زمینی میخواسم خلال کنم برش دایره ک زدم بعد دیگ نمیتونسم خلال کنم دسم ازجون رفته بود میخوام ازارن ب بعد همین حرفاروبزنم دس ازسرم بردارن..دیروزاصلاپایین نرفتم شب شوهرم رف بعدزنگ زد گف مامانم میگ انقددلم میره رو سیب زمینی سرخ کرده بیارپایین باهم بخوریم بعدفهمیدم مامانش اصلاهمچین حرفی نزده...وقتی رفتم پایین مامانش ب من گف عروس غریب شدی امروزنیومدی اصلا ب من سربزنی منم گفتم شوهرم گفته تا ی مدت هیچ جانرو تاعادت بیرون رفتن از سر بچه بیفته..منم دیگ هیچ جانمیرم..بعدشام ظرفاروشسم باخواهرشوهرم ونیم بعداومدیم بالا..میخوام ازاین ب بعد شبا یا دوشب ی باربریم پایین وبیایم دیگ درطول روز نمیرم تاعادت کنن

اره..دیشب دوتاسیب زمینی میخواسم خلال کنم برش دایره ک زدم بعد دیگ نمیتونسم خلال کنم دسم ازجون رفته بو ...

منم اولا بچه م کوچیک بود هرررر روز پایین بودم

الان دو روز یه بار پایین میرم

بهونه بیار کارم زیاده

دستت هم ببند بگو آروم آروم کار انجام میدم طول میکشه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
حالا خدا دست داده برا کار برااستفاده کردن میخواد زیر خاک بپوسه ی کمکی هم ب یکی کنه ادم چ عیب داره ول ...

عزیزم اگر خواهر شوهرت یه روز اومد پیش مامانش موند و براش غذا درست کرد و ظرف شست . از مهمون پذیرایی کرد و خونه ی مامانش مرتب کرد 

اونوقت شما روز بعدش به مادرشوهرت کمک کن .

اما اینکه دخترش بهونه بیاره و فقط از شما توقع داشته باشن اصلا منطقی نیست  و به نظرم انجام نده  .

الهم صل علی محمد و آل محمد 
2738
عزیزم اگر خواهر شوهرت یه روز اومد پیش مامانش موند و براش غذا درست کرد و ظرف شست . از مهمون پذیرایی ک ...

اره..منم این چن روز پایین نمیرم فقط شباباشوهرم ی ی ساعت میریم میایم..باامروزظهر ک ناهار دعوت کردن اونم وایسادم ساعت۱۱رفتم